Psühholoog paljastab: truudusetute partnerite iseloomuomadused

FOTO: Edward Bartel / PantherMedia / Edward Bartel

Teadmine, et su partner truudusetu on olnud, võib tulla kui välk selgest taevast. Sellegi poolest ühendab truudusetuid inimesi nii mõnigi ühine joon.

Halb probleemide lahenduse oskus

Iga inimene lahendab probleeme erinevalt. Küll aga peaks vaatama otsuste tegemise tagamaid. Kas ta lahendab mingit probleemi vaid seetõttu, et nii on lihtsam või mugavam? Kui ta lahendab kõiki olukordi ühe mustriga, teeb ta seda ehk harjumusest, mitte analüüsivõimest.

Enesekontrolli puudumine

Inimene, kel on halb kontroll enda impulsside üle, teeb sageli seda, mis talle konkreetsel hetkel meeldib. See tähendab, et ta ei mõtle kuigi palju sellele, millised on tema otsuste tagajärjed. Impulsiivne käitumine võib lisaks petmisele tuua endaga kaasa ka muid halbu harjumusi ja otsuseid, näteks alkoholi tarbimise.

Vastutustunde puudumine

Ta pole kuigi vastutustundlik ega muretse kohustuste pärast. Tema jaoks pole probleem kedagi lähedast alt vedada, kirjutab DailyMail.

Väikesed muutused käitumises

Petmine ei ole sageli üks suur muudatus inimeses. See algab väikestest asjadest. Ta ei soovi, et tema telefoni vaataksid või hakkab üha rohkem tegevusi sinust eemal planeerima.

Tagasi üles