Eesti Muusikaauhinnad 2020

Kui volberdamine läks ülekäte ...

FOTO: Andriy Popov / PantherMedia / Andriy Popov

Tõhus hommikusöök pärast korralikku tähistamist võib aidata kassiahastust mingil määral leevendada. Kui oled veel piisavalt kõbus, kutsu sõbradki väiksele einele.

Eelkõige tuleb loomulikult enesetunde järgi otsutada, mida ja kui palju süüa, kuid tavaliselt  tähendab kaatrieine suurt vedelikutarbimist ning eriti rasva- ja valgurikast toitu. Elektrolüütide tasakaalustmiseks peaksid toidud olema ka väga toitainerikkad.

Isegi kui see ei pruugi igaühele maitsta, peetakse üheks tõhusamaks pohmelusesöögiks rollmopsi, kuna see väike heeringa- või räimerull sisaldab palju mineraalaineid ja aitab mineraalainete sisaldust ka organismis tasakaalustada.

Rollmopsi kõrval on samuti tõhusad abimehed marineeritud kurgid ja köögiviljaga ühepajaroad.  

FOTO: Hans Maier / PantherMedia / Hans Maier

Soolane ja krehvtine

Mineraalide sisaldust organismis aitavad taastada ka erinevad joogid, näiteks tomatimahl soolaga. Üldse soovitatakse sel puhul soolaseid toite, näiteks soolakange.

Purjutamine võib põhjustada kerget suhkrupuudust, mis annab endast märku isuga vürtsikate ja krehvtiste toitude järele. Kihilised võileivad on selleks nagu loodud.

Pohmelliõllest tasub loobuda

Alkoholiga pohmeluse vastu võideldes võid oma vaevusi küll lühiajaliselt leevendada, ent alkohol koormab maksa üha edasi ning kassiahastus ei kao kuhugi, vaid tuleb lihtsalt hiljem peale.

Allikas: Gesundheit

Tagasi üles