Eesti Muusikaauhinnad 2020

Millist kohvi eelistavad juua Inga, Stefan ja Paljas Porgand?

FOTO: Shutterstock

Kõigil kohviarmastajatel on tavaliselt oma lemmikkohv. Millist kohvi eelistavad juua Inga, Stefan ja Paljas Porgand ehk Merilin Taimre? 

Juba järgmisel nädalal on Kultuurikatel kohvilõhnaline ning toimumas kolmas Tallinn Coffee Festival. Üritus on tõeline kohvigurmaanide unistus, kus on saadaval kõikvõimalikke kohvisorte ja –tüüpe, lisaks ka muid jooke. Uurisime tuntud inimestelt, millist kohvi nemad igapäevaselt eelistavad.

Paljas Porgand ehk Merilin Taimre.

FOTO: MADIS SINIVEE / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Blogija Paljas Porgand: «Eelistan hommikuti juua mustalt Molinari naturaalse ženženni ekstraktiga kohvi, mis on kerge magusa alatooniga ning minu jaoks parim kohv, mida siiani olen saanud. Päeval joon mandlipiimaga lattet – ilma selleta oleks päev lausa õnnetu!»

Stefan Airapetjan.

FOTO: Konstantin Sednev / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Laulja Stefan Airapetjan: «Armastan kohvi väga! Ilma kohvita ei saaks ma hommikuti jalgu alla ja päev ei läheks käima. Joon esimese asjana ühe lonksuga tassitäie kohvi piimaga. Teise tassitäie joon päeval ning sellest piisav, et olla kogu päeva energiline ja õnnelik!» 

Inga Tislar.

FOTO: MADIS SINIVEE / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Lauljanna Inga Tislar: «Suur kohvigurmaan ma ei ole ning kodus joon peamiselt hoopis teed. Aga kohvikutes joon kohvi ning siis on minu eelistuseks cappuccino või flat white. Lattet ei telli ma peaaegu kunagi ja musta kohvi pole ka veel õppinud jooma.»

Tagasi üles