Inimeste kohati veidrad põhjused, miks nad kellegi maha on jätnud

FOTO: Shutterstock

On sind kunagi arusaamatul põhjusel maha jäetud või sinuga suhtlemine lõpetatud? Paljud meist arvavad, et ehk ei klappinud maailmavaade või iseloomud, kuid reaalsuses peitub probleem sageli hoopis tühisemates asjades.

Toome teieni 11 inimesi põhjenduse, miks nad on jätnud partneri maha või kohtingukaaslasega suhtluse katki. Nii mõnigi vastus võib sind üllatada.

Jess (25): «Ma olen jätnud mitmeid inimesi pealtnäha ebaolulistel põhjustel maha. Näiteks üks kutt kandis liiga palju Hawaii särke ja see häiris mind väga. Teine kutt aga osutus minu maitse jaoks liiga rumalaks, ta ei teadnud isegi seda, kes on Amy Winehouse või Margaret Thatcher.»

Lucy (25): «Räägin poisist, kellega ma enne ülikooli minekut kohtamas käisin. Ma olin teda aastaid imetlenud ja kõik minu sõbrad samuti – ta oli täielik kompu. Seega, kui me kohtamas hakkasime käima, siis ma olin väga põnevil. Mida ma aga tema kohta varem ei teadnud, oli see, et ta teeb kallistades sellist imelikku kõrget itsitavat häält. See tõmbas tema atraktiivsust ikka kõvasti maha, kuid mitte siiski nii palju, et temaga suhtlemist katki jätta. Ülikooli minnes jäi meie suhtlemine siiski sinnapaika, kuid kuulen ikka veel oma peas seda häält, kui temale mõtlen.»

Frederico (28): «Üks neiu, kellega kohtingutel käisin, osutus äärmiselt halvaks käega rahuldajaks. See oli lausa nii halb, et kaotasin igasuguse huvi temaga edasi suhelda, veel vähem füüsiline olla»

Molly (27): «Kutt, kellega ma kohtamas käisin, ütles mulle, et meestel ei ole võimalik feminist olla. Arvasin, et ta lihtsalt ei ole selle mõistega päris tuttav, kuid ta ei muutnud oma arvamust isegi pärast minupoolset selgitust. Selline tüüp minule ei sobi, seega jätsin kogu asja sinnapaika.»

Dave (32): «Mõned kuud tagasi läksin kohtingule ühe tüdrukuga, kes töötab minuga samas ettevõttes. Ta oli mega armas ja lõbus, aga väga hästi ma teda varasemalt ei teadnud. Õhtu oli tore, kuid enne selle lõppemist hakkas ta mulle rääkima, kuidas ta kunagi oma kaenlaaluseid ei raseeri ega deodoranti kasuta. Ta kandis parasjagu väikest särki, mistõttu sain sellele varsti ka tõestust. Me siiani räägime ja saame mõnikord kokku, kuid sel ajal suudan mõelda vaid sellele, kui karvane ta parasjagu olla võib.»

Shelley (30): «Kunagi käisin kohtingul mehega, kes ei rääkinud muust kui oma eksist. See oli minu jaoks väga eemaletõukav ega tekitanud erilist soovi suhtlust jätkata.»

Phil (22): «Üks tüdruk ütles, et ta eelistab «Mad Men» asemel vaadata seriaali «Suits.» Sellest mulle piisas, et temaga mitte rohkem suhelda.»

Alexa (30): «Ma jätsin kunagi oma kaaslase maha, sest ta sõi väga-väga valjusti. Ma pidasin tema kõrval neli kuud vastu, sest lootsin sellega harjuda. Iga kord kui me välja õhtustama läksime või ta nätsu näris, siis ma lihtsalt surin sisemiselt.»

Beth (29): «Kohtingutel käies häirib mind palju asju: liigne telefoni kontrollimine, ainul iseendast rääkimine, teenindajatega ebaviisakalt käitumine.. (nimekiri võiks jätkuda). Ühesõnaga, mulle ei ole palju vaja, et kellegagi suhtlus katki jätta.»

Cristina (36): «Ma olen kuttidest eemaldunud erinevatel põhjustel: halb suudleja, halb armatseja voodis, matsutaja, liiga lärmakas. Paraku ei suuda ma kallima valikul teatud asjades järeleandmisi teha.»

Ellie (23): «See kutt lihtsalt ei lõpetanud oma tööst rääkimist. Ta oli riigiametnik ja oma tööle äärmiselt fokusseeritud. Kui ma mainisin, et minu tädi on vanglaametnik, siis ta isegi uuris, et millise palgakategooria alla tema ametikoht kuulub.»