William ja Kate korraldasid salajase kohtumise

Kate ja William esmaspäeval

FOTO: ROGER GEORGES/SIPA / ROGER GEORGES/SIPA/Scanpix

Kuningliku pere fännid on ilmselt kursis, et sel nädalal on prints William ja hertsoginna Kate mitmel korral avalikkuse ette astunud, kuid kolmapäeval neid kaamera ees ei nähtud. Põhjuseks oli paari korraldatud salakohtumine.

Ajakiri Hello! paljastab, et Kate ja William kutsusid Kensingtoni palesse kokku oma usaldusisikud.

Pole täpselt teada, millised olid päevakorrapunktid, mida kohtumisel arutati, kuid kuna Kate ja William tegutsesid organiseerijatena omanimelise heategevusorganisatsiooni patroonidega, võib oletada, et lahati erinevaid nende projektidega seotud küsimusi.

Williami südameteemad on kodutus, meeste vaimne tervis, illegaalne metsloomade kaubandus ja sport. Kate pöörab oma töös tähelepanu laste vaimsele tervisele, kunstile, spordile.

Kate’i jaoks on olnud erakordselt tihe nädal. Esmaspäeval tähistas ta koos teiste kuningliku pere liikmetega riigipüha. Teisipäeval kohtus laste ja kohalike organisatsioonidega Henry Fawcetti lastekeskuses. Sama päeva õhtul aga külastas riikliku portreegaleriid, kus veetis patroonina aega printsess Beatrice’i, David ja Victoria Beckhami ja Kate Mossiga.

Tagasi üles