Eesti Muusikaauhinnad 2020

Vene-Jaapani päritolu kaunitar lööb Instagramis laineid: olen emotsionaalselt ebastabiilne!

Imekauni välimusega Veronika Nomura isa on jaapanlane, ema aga venelanna. Noor modell on silma jäänud tuhandetele inimestele ning tema idamaist ilu kaunistab ka suur vene hing.

Krasotka kirjutab, et Jaapanis elava Veronika tegemistel hoiavad silma peal tuhanded inimesed. Iga päev annab mikroblogija oma fännidele uusi maiuspalu seksikate piltide näol ning jagab, mis parasjagu tema elus toimub.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My first article for the magazine. Yay ? ? @jirosunohara_photopro . . Когда-нибудь.... когда появится крутая камера, похудею, накоплю, прочитаю. У всех у нас возникает это чувство неуверенности. Мы все откладываем на потом, когда-нибудь, только не сейчас. Если знаем, что сразу не получится идеально, то бросаем идею, даже не пытаясь. Боимся, слишком много думаем, ищем отговорки, вместо того, чтобы просто начать/попробовать. . . Мне всегда нравилось писать, но возможно все на что распространялось мое увлечение: редкие посты в инстаграм и истории/рассказы в заметках телефона, которые никто, возможно и не прочтёт. Поэтому спасибо @russian_in_japan за волшебный пендель, журналу @kimonoimagazine и @kastepanova за доверие ?? эти было труднее, чем я думала? . . Моя первая заметочка «Моя мечта диор» уже в 14 номере. Электронная версия уже доступна. Печатную можно будет приобрести с 12 февраля.

A post shared by Veronika Nomura /ヴェロニカ Tokyo (@nomurushka) on

Veronika rõhutab, et ta on «emotsionaalselt ebastabiilne, impulsiivne, ekspressiivne ja hüperaktiivne».

«Minu tuju muutub valguskiirusel,» ütleb noor naine. «Ma võin olla rahulik, mõistlik, kuid mõnikord lähevad asjad käest. Ma vihkan end, kui raiskan aega või olen üle töötanud. Ma võtan kõike südamesse. Kui ma olen üksi, olen ma küllaltki täiskasvanulik, kuid oma sõpradega käitun ma nagu laps. Ma kardan, et mingil hetkel see vahetus ununeb, keegi aga peab ju meelde tuletama, et ka lõbutseda tuleb.»

Neiu jagab sageli oma kontol pilte ka oma venelannast emast. Ta oskab ladusalt rääkida vene, inglise ja jaapani keelt.