Mehe jaburad nõudmised unistuste naisele: sissepoole-vagiina ja mõistlikult tänapäevane auto

FOTO: Andriy Popov / PantherMedia / Scanpix

Me kõik vajame oma ellu armastust ning tahame olla hoitud, kuid mõnikord võib juba ühest reast piisata, et aru saada: on inimesi, kes ei tea midagi sellest, kuidas inimsuhted või üldse ühiskond toimivad.

Selle parimaks näiteks on üks Austraalia mees, kes postitas Facebooki unelmate naise otsingu parameetrid, mis on ühtaegu jaburad, aga samas ka panevad kõlama häirekellad: tegemist on tõenäoliselt nartsissistist sotsiopaadiga, kes lihtsalt otsib oma järgmist ohvrit.

«Ma olen lihtsalt 35-aastane eksinud hing, kes otsib armastust,» alustab ta oma postitust. «Sa oled vahemikus 19-23, mitte pikem kui 177 cm, 43-47 kg, heledanahaline või äärmisel juhul poolenisti eksootiline, sul on töö, juhiload, mõistlikult tänapäevane auto, käid regulaarselt jõusaalis (ei mingeid skinny-fat tüdrukuid, palun), sul on innie-vagiina, C-korv rinnad, ei ühtki odavat tätoveeringut, ei mingeid näopiercing’uid, sul pole ühtki endist seksisõpra või ühtki endist peikat, keda ma tunneks ning sa oled valmis kolima Canberrasse, et olla mu tüdruk, sul on hea iseloom ja hea huumorimeel, sa ei ole kunagi jonnakas ega alusta tülisid, ning sa ei ole ebakindel, kui ma ei tule nädalavahetusel koju, siis palun... võta minuga ühendust!»

Muidugi märkasid ka kommentaatorid, et mees vaevleb tõenäoliselt luulude käes ning tal pole ka õrna aimu, kuidas vagiinad töötavad (mis on innie ehk sissepoole-vagiina?). Üks inimene märkis, et on äärmiselt kahtlane, et ta tahab suhet endast 16 aastat noorema kogenematu tüdrukuga, teine juhtis tähelepanu asjaolule, et ta on ilmselgelt rassist, kes seda lihtsalt sõnaga «eksootiline» varjas.

Postitus sai üle 1400 kommentaari ning on arusaadav, miks selle mehe tutvumiskuulutus, kus ta otsib sisuliselt robotit, kes teda teenindaks midagi vastu küsimata, leili ajas. On aga teadmata, kas ta ka sellest midagi õppis, kirjutab Metro.

Tagasi üles