Ämm muutis selja taga mu lapse nime, kui ma sünnitusest toibusin

FOTO: Volodymyr Melnyk / PantherMedia / Volodymyr Melnyk

Anonüümseks jääda sooviv naine kirjutas portaalis Slate.com, et kuniks tema toibus sünnitusest, muutis ämm ära lapse nime. Värske ema avastas selle alles mitu kuud hiljem.

Mures ema kirjutab, et oli keisrilõikest toibumas, kui mehe vanemad otsustasid end segada lapse nimepaneku protsessi. USAst pärit noor ema sai alles kaks kuud pärast sünnitust teada, et tema ämm survestas meest muutma vastsündinu nime. Naine oli enne sünnitusele minekut väljendanud oma tugevat vastumeelsust ämma lemmiknime osas ning ka mees arvas, et esimese nime muutmine oleks liiga suur reetmine. Küll aga võttis ta nõuks kuulata oma ema ja muuta ära poisslapse teise nime kirjapilt.

Kokku lepitud keskmisest nimest Finley sai ema selja taga Finlay, kuna ämma arvates oli selline kirjapilt oluliselt maskuliinsem. Mitu kuud ei teadnud värske ema nime muutusest midagi, kuna mees ei julenud naisele seda mainida, vahendab TheSun. 

Naine pöördus portaali Slate.com kasutajate poole, et küsida nõu, mida manipuleeriva ämmaga ette võtta. Üllatuslikult soovitas suurem osa neist ämmaga suhtlus lõpetada ning vihastasid oluliselt rohkem mehe enda peale. «Sina ja su laps väärite paremat,» lisas üks nõuandjatest.

Tagasi üles