Ilukirurgia sõltlane: iga naine peaks olema nagu Barbie ja kui ta nii ei arva, eksib

FOTO: Mark Lennihan / AP / Scanpix

Täna õhtul näeb Kanal 2 eetris uskumatut ja šokeerivat dokumentaalfilmi naistest, kes soovivad iga hinna eest sarnaneda kultusnuku Barbiega. Kolm naist on kulutanud sadu tuhandeid naelsterlinge plastilistele operatsioonidele ja iluprotseduuridele ning roosadele riietele ja aksessuaaridele, et saavutada nuku välimus.

Mirror vahendab, et Kerry, Rachel ja Jade on kulutanud raha ilukirurgiale, roosale garderoobile ja ühel on isegi hiiglaslik Barbie pakkekarp. Kas tulemus on seda kõike väärt? Mis toimub nende naiste peas? Kas nad on õnnelikud?

Üksikema Rachel (43) on ideaalse Barbie-look’i saavutamiseks teinud rindade suurendamise, ninaoperatsiooni, täitnud huuli, korrigeerinud lõualuud, tõstnud põsesarnasid ja silmalauge.

Rachel ütles enda kohta: «Ma tunnen ja mõtlen nagu Barbie. Ma olen Barbie. Ma arvan, et mina ja Barbie on üks ja sama. Ma olen inimnukk. Tunnen, et olen kunstiteos. Kui arvatakse, et olen hull, siis see on arvajate õigus.»

Teine naine, Kerry (33) Essexist on kulutanud seitsme aasta jooksul 100 000 naelsterlingit ilukirurgiale. Kõik selle on rahastatud tema abikaasa Darren. Tal on isegi endasuurune Barbie-kast, nii et Kerry võib sinna sisse minna ja seisvat nukku poseerida. Ta on öelnud: «Kui ma vaatan peeglisse, ma ei arva enam, et ma näen seal Kerryt – vaatan vastu Barbie'le. Ma olen enda üle uhke. Olen 200 protsenti sõltuvuses kosmeetikast ja ilukirurgiast. Iga naine peaks olema nagu Barbie ja kui ta nii ei arva, ta eksib. Negatiivseid hinnanguid annavad need, kes ei suuda sama head välja näha.»

Rääkides abikaasast lisas Kerry: «Darren ei ütle mulle kunagi EI. Ta käitub nagu Ken. Mida Barbie tahab, seda peab ta saama.» Darren teebki kõik selleks, et naist õnnelikuna hoida. Kerry ütles: «Ma tunnen end nagu ülim Barbie. Mul on elustiil. Kui keegi ütleks mulle, et peaksin sellest loobuma, ütleksin, et «suudle mu plastikp**t».»

Jade (21) Bathist on kulutanud 8000 naela rindade suurendamisele, et anda endale Barbie välimus. Tema soov on alustada karjääri veebikaamera tüdrukuna. 21-aastane Jade ütles: «Minu rindade korvi suurus oli A, kuid nüüd on minust saanud GG-tüdruk! Mul on suurimad rinnad, mida on võimalik saada! Barbie oli mu eeskuju, kuid ma olen temast kaugel. Olen võtnud tema look’i, kuid muutnud selle prügiks. Barbie on stiilsem kui mina.»

«OMG: minu Barbie-keha» on Kanal 2s 6. veebruaril kell 21.30.

Vaata pilte naistest SIIT!

Tagasi üles