Suurusehullustus moes – kleit nagu kartulikott

Lady Gaga roomas Kuldglooguste galal lavale nagu hiiglaslik helesinine vatitekk. Mitte ainult täht - ka uus hiigeltrend on sündinud!

FOTO: Xavier Collin/Image Press Agency

Kleit nagu telk! Karulikott! Heinasaad! Kunagi võisid need sõnad kõlada halvustavalt, aga praegu sobivad iseloomustama maailma kõige moekamaid kleite.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

See juhtus unisevõitu jaanuari alguses, kui inimesed alles aastavahetusest toibusid. Glamuuri tippüritusel, Kuldgloobuste galal roomas korraga lavale lopsakas taevasinine tekk. Lopsakate kangavoltide vahel ei keegi muu kui Lady Gaga – legendaare moešokeerija ja rahva raputaja. Nähtus, kelle kostüümidest kõik räägivad, aga järele teha enamasti ei julge.

Gagal oli säramiseks põhjust küllaga: parimaks filmilooks kuulutati just tema osalusel loodud-esitatud duett koos Bradley Cooperiga «Shallow» filmist «Star is born». Lugu ise on aga üsna traditsioonilisel lainel seilav dramaatiline ballaad ning sama võib öelda Gaga kleidivaliku kohta. Pilkupüüdev pilvetekk küll, kuid Valentino moemaja õhtukleit tuleb täpselt peavoolu trenditeravikust. Lady Gagast on saanud tubli põhivoolu pioneer. Sest hiiglaslike mõõtmetega, täielikult kehakuju kinni kattev kleit on praegu just see, mis pilke püüab.

Tagasi üles