Jõulutunne südamesse! Täna loovad läbi päeva pühademeeleolu koguperefilmid, aasta võtavad kokku muusikastaarid

FOTO: Kanal 2

Kui 24. detsembri saab terve päeva jooksul nautida erinevaid pere- ja animafilme, siis jõululaupäeva õhtul jõuab Kanal 2 ekraanile traditsiooniline suur muusikaerisaade «Aasta hitid 2018», mis paneb taas ritta lõppeva aasta kõige enim mängitud kodumaised laulud. 

2018 kuulus vaieldamatult mõminaräppar nublule, kelle hitte «Mina ka» ja «Öölaps» oskavad tänaseks kaasa mõmiseda vist kõik eestlased. Kas uustulnuk riisub ka erisaate «Aasta hitid» edetabelis koore? Samuti sai Eesti 2018. aastal uue superstaari – Saaremaa poiss Uudo Sepp võitis noorte südamed ja alustas oma muusikukarjääri.

Kas neil kahel noormehel on aga piisavalt rammu, et vastu hakata juba aastaid end publiku südametesse laulnud muusikutele, kes samuti uute lugudega raadioeetri vallutasid? Uued menulood tulid ju välja ka näiteks Ott Leplandil, Anne Veskil, Karl-Erik Taukaril, Ivo Linnal, Liis Lemsalul, Jüri Pootsmannil ja paljudel teistelgi, rääkimata EDMi tänastest tipptegijatest nagu NOËP, Syn Cole ja WATEVA.

Hittlugusid kommenteerivad ja nende taustalugusid paljastavad edetabelis figureerivad muusikud nagu Ott Lepland, Liis Lemsalu, Karl-Erik Taukar, Getter Jaani, Ivo Linna, Elina Born, Hendrik Sal-Saller, Kristel Aaslaid, Jüri Pootsmann, Kethi Uibomägi ja Uudo Sepp.

Muusikaline suur edetabelisaade «Aasta hitid 2018» on Kanal 2s eetris esmaspäeval, 24. detsembril kell 20.00.

Läbi jõulupühade on Kanal 2 programm täidetud ka mitmekülgsete filmidega, sh vallutavad ekraani südamlikud animafilmid nagu «Lustakad jalakesed 2», «Arthur päästab jõulud», «Jääkaru Norm», aga ka lõbusad jõulufilmid ja suured tele-esilinastused nagu «Jõulutont Krampus» ja «Paan: Reis Eikunagimaale».

Esimene jõulupüha möödub Kanal 2 eetris traditsiooniliselt «Politseiakadeemia» komöödiafilmide megamaratoni seltsis.

Tagasi üles