Kim Kardashian avalikustas, miks ta vahel täismeigiga magama läheb

Kim Kardashian West.

FOTO: Xavier Collin/Image Press Agency /Scanpix

Tõsielustaar Kim Kardashian West külastas jutusaadet Busy Tonight, kus saatejuht Busy Philipps temalt küsis, kas ta on kunagi ka meigiga magama läinud. Kõigi suureks šokiks teatas veatu näonahaga staar, et teeb seda «kogu aeg».

Kim Kardashian tunnistas silmagi pilgutamata üles, et kui ta teab, et järgmisel päeval talle glamuurimeiki ei tehta, siis läheb ta täismeigiga ettevaatlikult magama, et seda ka järgmiseks päevaks säästa. Kui vaja, teeb ta vaid meigipõhja veidi üle, vahendab Yahoo.

Tõsielustaari julge avaldus on põrpiv seetõttu, et dermatoloogid pidevalt naisi hoiatavad meigiga magamise eest. Isegi kui jõuad väga hilja koju ja uni on silmis, tuleks võtta see hetk, et nägu puhtaks pesta, sest paks jumestus mõjub nahale laastavalt. Kimi puhul ei saa seda väita, sest tema näonahk on pidevalt laitmatu.

Meigiga magamine kuivatab näonahka, tekitab nahaärritust ja kahjustab naha kaitsebarjääri. Kui naha kaitsebarjäär on pikka aega kahjustatud ja nahk on põletikuline, põhjustab see naha enneaegset vananemist. Seetõttu on väga üllatav, et aina välimusele rõhku panev staar riskib kortsudega ja magab sageli meigiga.