Ema jättis imiku alasti jäisele rõdule: Ta kurat ajab mind närvi!

FOTO: Dominic Lipinski / PA Wire/PA Images

Venelanna jättis oma kolmekuuse lapse rõdule ning saatis lapse isale pildi koos kirjaga: «Tule ja vaata teda viimast korda. Ma lukustasin raisa rõdule. Ehk ta, raisk, jääb haigeks. Ta kurat ajas mu närvi.»

Kahekümnendates eluaastates ema Elizaveta Klimova jättis oma kolmekuuse tütre alasti külmale rõdule nutma, kuna ärritus lapse peale. Naine saatis endisele abikaasale pildi lapsest ning kirjutas juurde, et mees last viimast korda vaatama tuleks.

28-aastane isa Aleksandr Potryasov postitas naise saadetu sotsiaalmeediasse lootuses, et need tõendid aitavad kohtul otsustada lapsehooldusõiguse küsimustes tema kasuks. Aleksandr sõnab, et ei usu enam pärast neid pilte naise võimekusse lapse eest hoolt kanda, vahendab DailyMail. «Ma olen väsinud muretsemast, et Elizaveta võib lasta lapsel surnuks külmuda või tänavale visata.»

Balakovos toimunud juhtumi päevavalgele tulekul süüdistas naine meest teda rahata jätmises. Politsei on asunud oktoobris toimunud juhtumit uurima, naine on saanud trahvi vanemlike kohustuste tegemata jätmises.

Ema saadetud pildid rõdule jäetud lapsest leiab siit.

Tagasi üles