5 jakki, mis peaksid iga naise garderoobis olema

Taylor Hill

FOTO: / Josiah Kamau / BuzzFoto.com / Scanpix

Siin on viis erinevat jakki, mis aitavad iga olukorraga toime tulla. 

Teksajakk 

Gabrielle Allen

FOTO: Can Nguyen/Capital Pictures / CAN/Capital Pictures

Teksajaki võlu peitub tema mitmekülgsuses. Teksajakk sobib kanda nii tavaliste pükste kui ka seelikuga, kuid ei maksa karta ka teksajaki ja teksapükste kombinatsiooni. Teksajakki saab kombineerida nii neutraalsete värvitoonide kui ka kirjude mustritega. Kevadel ja suvel saad ainult jaki kasuks otsustada ja talvel võid seda näiteks mantli all kanda. 

Nahktagi

Taylor Hill

FOTO: / Josiah Kamau/BuzzFoto.com

Nahktagi on täielik klassika, mida saab ühtviisi hästi kombineerida nii pükste kui ka kleitide ja seelikutega. Väärtuslik ese iga naise garderoobis.

Trench-mantel

Prints Harry ja Meghan Markle

FOTO: Doug Peters / Doug Peters/EMPICS Entertainment

Pole midagi ikoonilisemat kui klassilaline trench-mantel. Sobib kanda nii teksade, seelikute kui ka kleitidega. Tegemist on elegantse ja ajatu esemega, mis ei vea sind kunagi alt.

Pintsak

Emilia Clarke

FOTO: Birdie Thompson/ADM/Capital Pictures / BT/ADM/Capital Pictures

Hästiistuv pintsak on mitmekülgne riietusese, mis peaks iga naise kapis olema. Lisaks ärikohtumisetele, võid seda kanda ka õhtul välja minnes. Selleks, et pintsakust viimast võtta, tasub jääda klassikaliste värvitoonide nagu musta ja tumesinise juurde. 

Väljapaistev jakk

Jasmine Tookes

FOTO: Mike Reed / ZUMAPRESS.com

Mõtle sellest jakist kui erilisest kokteilikleidist. Pole oluline, mis materjali või lõikega on tegu, see jakk tõmbab tähelepanu. Sa ilmselt ei kanna seda nii tihti kui teisi esemeid, aga vahel on hea silmapaistev olla.

Allikas: PureWow

Tagasi üles