Pildid: naine müüb hiiglaslikke kudumisvardaid, et ülikooli jaoks raha koguda

Elizabeth Bond.

FOTO: Peter Goddard / Caters News / Scanpix

Maailma kõige suuremate kudumisvarraste looja Elizabeth Bond püüab oma saavutust maha müüa, et ülikooliõpinguteks raha koguda.

Elizabeth Bond 3D-printis plastikust hiigelsuured punased kudumisvardad ülikoolis kunsti õppides lõputööna. Need on ligi neli ja pool meetrit pikad, diameetriga üle üheksa sentimeetri. Selleks, et varrastega Guinnessi rekordite raamatusse pääseda, pidi nendega olema võimalik ka päriselt kududa. Täpsemalt tuli tal ette näidata kümme silmust kümnes reas, edastab Caters News.

Elizabeth Bond.

FOTO: Peter Goddard / Caters News / Scanpix

Guinnessi rekordite hulka pääsemise rõõm ei kestnud kaua, sest naisel on majanduslikke raskusi ning ülikooliõpingute eest tuleb tuleb välja käia väga suur summa, mida tal veel ei ole. Lisaks ei ole Elizabethil varraste hoiustamiseks head kohta. Seetõttu loodab ta, et hiiglaslikud kudumisvardad leiavad omale uue kodu, ideaalis võiks selleks olla mõni kunstigalerii.

Elizabeth Bond.

FOTO: Peter Goddard / Caters News / Scanpix

«Keegi ei olnud eriti üllatunud, kui ma need vardad tegin,» ütles Elizabeth. «Kõik, kes mind tunnevad, juba eeldavad selliseid asju. Ma olen uhke selle üle, mida olen saavutanud, aga mul ei ole nendega enam midagi peale hakata, ülikool on kallis ja see raha kuluks hädasti ära.»

Tagasi üles