Järelvaadatav: Lõuna-Eesti suurimal moeüritusel sai nautida erilisi etteasteid

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Täna toimub Tartu Kaubamaja keskuses Lõuna-Eesti suurim moeüritus Moekuulutaja, kus saab uudistada värskeimaid moetrende, näha esmakordselt Eestis esitletavaid sadadest bambuslehvikutest valmistatud moeskupltuure ja kuulata kodumaiste superstaaride etteasteid. Postimees kannab üritust ka siinsamas üle.

Keskpäeval algaval üritusel on mitmekesine ja tihe programm ning meelelahutust jätkub kogu perele.

Värskeimaid moetrende tutvustavad kell 12, 13 ja 15 toimuvatel etendustel stilistid Britta Laumets, Külli Piibar ja Karis Kuusk. Aasiahõngulisel erietendusel “Skins and Shells and Shapes” esitlevad Katja Adrikova ja Mariliis Niine EKA moetudengite poolt Hongkongis valmistatud bambuslehvikutest moeskulptuure ning Adrikorn Artefacts poolt loodud kimonotest inspireeritud mahulisi vorme kollektsioonist «Hello ODD».

Moeetenduste vahepeal saab nautida superstaarisaatest tuntud Uudo Sepa ja Sissi Nylia minikontserte, kellest esimene astub lavale koos Laulukarusselli võitja Krislin Sallo ja «Väikeste hiiglaste» saatest tuntud Gloria Raudjärvega.

Kella 13-15 ootab festival "Avatud mänguväljad" kõiki lapsi 3. korrusele Lastemaailma ette meisterdama ja mängima. 

1. korruse aatriumisse on üles seatud Sally Hanseni tasuta küünebaar. Kaubamaja Naistemaailmas on ainult Moekuulutaja nädalavahetusel saadaval erivalik Kriss Sooniku pesukollektsioonidest. Üllatusi jagub ka II korruse Naiste Kingamaailma, kuhu on üles seatud Dr Martensi saabaste POP-UP ja laupäeval kella 13-16 on seal ka tattoo-kunstnik Sten Savi, kelle käe all saab Kaubamajast ostetud Dr Martensi saapad veelgi ilusamaks ja ainulaadsemaks muuta.

Kell 13.00 ning 13.30 leiavad 2. korrusel aset Jomon-Shindo näidistreeningud, mille viib läbi Riina Kasterpalu. Näidistreeningutele on oodatud kõik huvilised. Kella 11-17 on 2. korrusel avatud Aasia nahahooldustooteid tutvustav pop-up ala, kust võib leida selliseid nimesid nagu BlingPop, It's Skin, TonyMoly, Sensai, Jowae, The Skin House, Mitomo jt.

Toimuvad ka Tokumaru restorani töötoad, kus saab tutvuda Jaapani teemaailma ning origamide valmistamisega.

Ürituse ajakava:

LAUPÄEV, 13. OKTOOBER

12.00 Tartu Kaubamaja moeetendus - stilist Britta Laumets

12.30 Esinevad Sissi ja bänd

13.00 Kaubamaja moeetendus - stilist Külli Piibar

13.30 Esinevad Uudo Sepp, Krislin Sallo ja Gloria Raudjärv

14.00 Erietendus: aasiahõnguline erietendus «Skins and Shells and Shapes» - stilistid Katja Adrikova ja Mariliis Niine

14.30 Esinevad Uudo Sepp ja Sissi

15.00 Kaubamaja lastemoeetendus - stilist Karis Kuusk

15.30 Esinevad Laulupesa laululapsed

Tagasi üles