Vanglafoto tõi naisele eduka äri

Kui 19-aastane Marshala Perkins marihuaana omamise eest kinni peeti, ei osanud ta arvatagi, et see talle eduka äri toob.

6. veebruaril pidas politsei kinni 19-aastase Marshala Perkins kahe grammi marihuaana omamise eest. Politseijaoskonnas tehtud fotot levitas Twitteri konto Mugshot Baes, mis tegeleb kriminaalsete naiste piltide jagamisega. Kiirelt kogus Perkinsi pilt üle 11 000 meeldimise, kirjutab Independent.

Noor naine tegi enne kinnipidamist enda Facebooki lehele meikimisõpetuste videosid ning just Perkinsi enda meik kinnipidamisfotol oli see, mis sotsiaalmeedias suurt tähelepanu tõmbas. Mitmed kommenteerisid, et ootavad pildil oleva meigi õpetust, imetlesid tema lauvärvi ja stiili. Tingimisi vangistuse ja rahatrahvi saanud Perkins vabanes järgmisel päeval ning avastas sotsiaalmeedias suure hulga jälgijaid.

Üks jälgijatest kontakteerus Perkinsiga ning pakkus noorele naisele võimalust luua omanimeline kosmeetikabränd. Neiu ise naudib sündmusi ning tunnistab, et ei osanud taolist edu oodata. Hiljuti lisatud postituses paljastas Perkins, et peagi on oodata põnevaid uudiseid.

Tagasi üles