Selgeltnägija ennustanud Meghanile kuninglikku tulevikku juba enne, kui ta Harryga kohtus

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Anwar Hussein/EMPICS Entertainment/Scapix

Meghan Markle võis ette teada, et ta abiellub prints Harryga – ja seda juba enne, kui nad omavahel päriselt tuttavaks said. Nimelt olla Meghan külastanud tuntud selgeltnägijat, et oma elus juhatust leida.

Info jõudis avalikkuseni läbi Spencer Barnesi Instagrami-konto. Barnes oli kunagi Meghani jumestaja ning tema postituses seisab: «Ma tahan täna tänada seda kaunist hinge, Meghan Markle’it, kes kunagi tutvustas mind kellegagi, kellest on saanud viimastel aastatel mul võimas sõber. Tema nimi on Richard Win. Ta on 72-aastane ning ta on väga andekas intuitiiv.»

Barnes selgitab, et Win on tõeliselt andekas selgeltnägija, kellega ta nüüd töötab igapäevaselt, et oma elu parandada. Selle õnne eest saabki ta tänada Meghanit, kes olla nad kaks kokku viinud.

Win ütles TMZ-le, et Meghani viimasel seansil – paar kuud enne prints Harryga kohtumist – öelnud Win naisele: «Ma näen sind Londonis, sind ümbritseb palju britte.» Meghan olla öelnud, et armastab Londonit ja britte.

Barnes tegi Winile oma Instagramis kõva reklaami ning lubab selgeltnägija kontakti lahkesti jagada. Tund mehega maksab 250 dollarit, Barnesi nime mainides saab 50 dollarit hinnast alla. Kes teab, ehk näeb ta sinugi tulevikus sinu oma isiklikku prints Harryt.

Tagasi üles