Kate kavatseb murda üht olulist kuninglikku traditsiooni

FOTO: MEGA/MEGA

Hertsoginna Kate on imeline naine, kellest me kõik eeskuju tahame võtta – ta on intelligentne, graatsiline, võluv ja imekaunis. Lisaks on ta seitsme aasta jooksul, mis ta on olnud kuningliku pere liige, suutnud kinni pidada kõigist etiketireeglitest. Nüüd aga käivad kõlakad, et ta kavatseb üht traditsiooni murda.

AOL kirjutab, et kolmanda lapsega plaanib Kate muudatust – nimelt soovib ta sünnitada kodus. Prints George ja printsess Charlotte sündisid St Mary haiglas Londonis, nii nagu sündisid haiglas ka prints Harry ja prints William, Kate’i abikaasa.

«Kate on plaanist Williamiga rääkinud ja mees on väga toetav,» ütleb üks kuninglikule perele lähedalseisev isik. «Nad mõlemad arvavad, et kodusünnitus oleks nende pere jaoks suurepärane, eriti George’i ja Charlotte’i jaoks.»

Kodusünnituse poolt räägib tõsiasi, et haiglas on vähem privaatsust ning press ja heasoovlikud, kuid uudishimulikud inimesed on sageli pererahu seganud.

Kate poleks muidugi esimene kuninglik ema, kes kodus sünnitab. Kuninganna Elizabeth II tõi neli oma last ilmale Kensingtoni palees.