Viis võimalust, kuidas leida endale kaaslane

FOTO: PantherMedia / Scanpix

Partneri leidmine käib tänapäeval suuresti äppide kaudu, kuid see ei pruugi olla väga tulemuslik. Kuidas aga kohata oma unistuste meest nii nagu vanasti ehk tänaval, baaris või peol?

  1. Vallalised mehed on tegelikult igal pool. Ära arva, et vallalised mehed on ainult baarides ja ööklubides, nad on samamoodi sinu kõrval poes, pargis või kõnniteel, kirjutab Daily Mail. Ole avatud kõigile võimalustele ja olukordadele, sest võid kohata oma tulevast isegi hommikul, kui lähed oma sörki tegema.
  2. Pane selga midagi ebatavalist. Mehed märkavad naisi, kes on erilised ja omanäolised.
  3. Ära karda küsida meeste telefoni ega sotsiaalmeediakontot. Mis sul on kaotada? Kui sa juba satud kellegagi rääkima, siis küsi muuseas, kas ta on näiteks Facebookis või kas ta tahab sulle oma numbri anda.
  4. Käi uutes kohtades. Ära karda külastada uusi baare või restorane, kus võid kohata ka potentsiaalseid mehi. Nagu öeldakse – kui sa pole kedagi kohanud, ju siis sa käid valedes kohtades.
  5. Võta vastu kõik ürituste kutsed. Mida rohkem variante, seda enam võimalusi inimestega tutvumiseks. Seal on tõenäoliselt samasuguseid vallalisi mehi, kes tulevad sinna sama plaaniga.

 

Loe ka neid

Tagasi üles