Noaga riista kallale: miks lasevad Eesti mehed oma intiimpiirkonda lõigata?

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

FOTO: Vida Press

Rahulolematus oma intiimpiirkonnaga võib tekitada mehes ebakindlust ja mõjuda halvasti enesehinnangule. Kuna intiimpiirkonna teemadel rääkimine tekitab sageli ebamugavustunnet, ei julge paljud mehed selle murega isegi arsti poole pöörduda ning seetõttu ei aimagi, kui lihtne, kiire ja efektiivne võib lahendus olla. Lausa nii efektiivne, et meeste intiimkirurgia puhul saab rääkida maksimaalse rahuloluprotsendiga operatsioonitüübist, mille teostamine on viimasel ajal hüppeliselt kasvanud.

Põhjuseid intiimkirurgia poole pöördumiseks on mitu – nii füsioloogilised eripärad kui tervislikud ja füüsilised probleemid, mille tõttu võib kannatada intiimne lähedus kaaslasega. Praktika on näidanud, et mehed, kellel puudub üks munand, võivad selle mure küüsis psühholoogiliselt väga tõsiselt vaevelda, suutmata isegi juba keskikka jõudes naistega lähedussuhteid luua. Milleks aga loobuda täisväärtusliku elu nautimisest, kui tegemist on nii lihtsalt kõrvaldatava probleemiga?

Cristinas kliiniku spetsialistid selgitavad, et arstide poole saab pöörduda väga erinevate muredega ning loetlevad mõne populaarse protseduuri.

Peenise eesnaha plastikad – plastikate käigus eemaldatakse peeniselt liigne eesnahk või niinimetatud fimoos ehk eesnaha kitsenemine. Liigse eesnaha puhul kannatab hügieen. Fimoosi tagajärjel on eesnahale tekkinud sidekoeline takistus, mis on vaja avada, et see ei tekitaks meesterahvale ebamugavustunnet.

Peenise pikendamine ja paksendamine – konkreetset reeglit või mõõdupuud ei ole, milline on ala-, normaal- või ülemõõduline suguorgan. Tegemist on puhtalt mehe enese arusaamaga. Kui mees tunneb, et soovib pikemat või paksemat peenist, et end paremini tunda, siis seda on tal võimalik ka saada. Kliiniku mugavas keskkonnas leiame lahenduse, nii et mees tunneks end enesekindlalt riietusruumis kui ka magamistoas.

Puuduva  munandi asendamine implantaadiga (munandi endoproteesimine) – tegemist on lahendusega meestele, kellel puudub munand. Laskumata või atrofeerumata munand võib olla eemaldatud lapsepõlves või hilisemas eas. Operatsiooni käigus asendatakse puuduv munand implantaadiga, et anda munandikotile loomulik välimus. Kuna see operatsioon parandab mehe enesekindlust ning tulemus on kohe näha, on operatsioon muutunud väga populaarseks. Operatsioon, mille tulemusega on mehed alati väga rahul ja õnnelikud.

Kõige sagedasem mure, mis meestel intiimpiirkonna operatsioonidega seoses on, on loomulikult üks: kas operatsiooniga võivad kaasneda erektsioonihäired. Spetsialistid lükkavad aga selle hirmu ümber ja kinnitavad, see väide ei vasta tõele, kui operatsioon õigesti teostatud on.

Tagasi üles