Postimehe nädalahoroskoop 26. august – 1. september

FOTO: StockSnap / CC0 Licence

Mida lubavad tähed sulle?

Jäär

21. märts – 19. aprill

Tööl kipud olema hajameelne, lihtsalt tähelepanematusest võid vigu teha. Proovi paremini keskenduda. Suhete vallas on aeg väga soodne. Tunned end partneri kõrval kindlalt ja hoituna, hea turvaline on olla. Näita tallegi hoolimist välja, ütle ka otsesõnu, kui õnnelikuks ta sind teeb.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Väga hea aeg töises plaanis. Suudad tegutseda järjekindlalt, pidada kinni varem paika pandud plaanist ja ajakavast. Koostöö kolleegidega sujub harmooniliselt. Ka väikesed õnnestumised annavad jõudu ja motivatsiooni edaspidiseks. Küllap tunned end tugeva ja tervena, hea tunde tagab regulaarne sportimine.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Sulle pakuvad rõõmu tegevused, mis on ühtaegu meeldivad ja praktilised. Võid leida mooduse, kuidas hobidega ka raha teenida. Asjus, milles oled eriti kogenud, saad teadmisi teistelegi jagada. Armusuhete arendamiseks ja tugevdamiseks on aeg vägagi soodne.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Sead töised kohustused esikohale. Tööd on palju, ent teed seda meeleldi, suure pühendumisega. Õnne, rõõmu ja rahulolu pakub harmooniline läbisaamine kallite kodustega. Lastele mõjud küll autoriteetselt, ent samas usaldusväärselt. Suudad edukalt arendada nendes töökust ja kohusetundlikkust.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Küllap näeb nii mõnigi noorem või kogenematum inimene sinus suurt eeskuju ja usaldusväärset õpetajat. Teadmiste jagamine ja teiste juhendamine on sinu jaoks meeldiv kohustus, avastad, et sul on päris head pedagoogilised võimed. Ka sul endal on palju õppida, hea aeg ka enesearendamiseks.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Suurepärane aeg äritegevuse laiendamiseks. Neid projekte, mida on juba varem planeeritud või alustatud, annab süsteemselt arendada ja edasi viia. Läbimõeldult tegutsedes saad tegevusvälja arendada ning leida endale koostööpartnereid, kes mõtlevad sinuga sarnaselt ja jäävad su kõrvale pikaks ajaks.

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Aeg sobib suurepäraselt pikemaajaliste õpingute alustamiseks. Küllap alustavad Kaalu-lapsed kooliaastat eriti kohusetundlikult, osates teadmisi ja haridust väärtustada. Ent ka väärikas eas inimesed tunnevad vajadust ennast täiendada, ilmselt praeguse tegevusalaga seoses midagi juurde õppida.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Sul on hinnaline teadmiste ja kogemuste pagas, millest on praegu äritegevuse korraldamisel tohutult palju kasu. Jõudu annab ka teadmine, et vanemad põlvkonnad ning esivanemate kogemus on sulle toeks. Võib suureneda huvi suguvõsa mineviku uurimise vastu, tunned end osakesena suuremast süsteemist.

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Jupiteri ja Saturni sekstiil soodustab asjaliku koostöö tegemist. Töised koosolekud ja arupidamised kulgevad asjalikus õhkkonnas, võetakse vastu olulisi otsuseid ja seatakse paika pikaajalisi plaane. Sind võib vallata tahtmine ühiskondlikul tasandil sõna sekka öelda ja endale rohkem vastutust võtta.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Suurepärane nädal karjääri edendamiseks. Sinu kohusetundlikkust, kogemust ja teadmisi hinnatakse ja tunnustatakse. Sulle võidakse anda rohkem vastutust. Ehk tekib võimalus kandideerida tulutoovale ametikohale, ent tuleb arvestada, et sellega kaasneb raskem töökoorem ja suurem vastutus.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Arvesta, et paljud pilgud jälgivad sind – ole väärikas ja teistele eeskujuks. Sinult küsitakse ilmselt nõu ja abi, sul tuleb oma teadmisi lahkelt teistega jagada ja neid vajadusel julgustada. Koostöö tegemine sujub kenasti. Sul tuleb arvestada, et nii mõneski olukorras pead enda kanda võtma juhi vastutusrikka rolli.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Sul tuleb pühenduda tähtsate ülesannete täitmisele, sinu panusest oleneb väga palju. Keskendu, võta oma kohustusi täie tõsidusega ja täida neid nii hästi, kui suudad. Tubli tööpanus ei jää märkamata, küllap sind tunnustatakse, paremal juhul isegi edutatakse. On võimalus ka sissetuleku suurendamiseks.

 

 

Tagasi üles