Uneseletus: mida tähendab, kui kaotad unes auto ära?

FOTO: Vida Press

Enamik inimesi näevad elu jooksul rohkem kui 100 000 unenägu, ütleb unenägude ekspert Lauri Quinn Loewenberg, kes on ühtlasi raamatu «Dream on It: Unlock Your Dreams, Change Your Life» autor. Aga mitmeid me neist sadadest üles ärgates mäletame? Ometi võivad olla unenäod võtmeks iseenda paremaks mõistmiseks.

Karen Silverstein, raamatu «Journey of an Apprentice Dreamer» autor ütleb, et unenäod võivad olla meie alateadvuse viisiks panna meid lahendamata probleemidele tähelepanu tõmbama. «Me peaksime alati küsima küsimusi ja minema asjaga sügavuti,» vahendab LiveStrong Silversteini sõnu. «Me saame kasutada oma unenägusid, et teha praegu oma eludes paremaid valikuid.»

Sel nädalal vaatleme iga päev levinud unenägude tähendusi ning ekspertide tõlgenduste abiga saad ehk jälile, mida su öised seiklused sulle päevasündmuste kohta öelda püüavad.

Sa näed unes, et su auto on kadunud

Kui sa unenäos oma auto ära kaotad, tähendab see, et sa oled ebakindel või kaotanud motivatsiooni, ütleb Loewenberg. Ta soovitab endalt küsida, mis on see asi su elus, mille jätkumist sa enam ei tahaks näha ning mis paneb sind end ebakindlana tundma. Ta on ka avastanud, et seda tüüpi unenägu näevad sageli pensionile jääjad. See peegeldab nende sihitust, mis tuleb tööst loobumisega.

Õppetund: su unenäomeel tahab sulle anda vihje, et aeg on leida uus rada. Aeg on proovida midagi teistsugust, sest suund, mis sa oled praegu võtnud, ei vii sind enam edasi.

Tagasi üles