Uneseletus: mida tähendab, kui näed unes seksi kolleegiga?

FOTO: Vida Press

Enamik inimesi näevad elu jooksul rohkem kui 100 000 unenägu, ütleb unenägude ekspert Lauri Quinn Loewenberg, kes on ühtlasi raamatu «Dream on It: Unlock Your Dreams, Change Your Life» autor. Aga mitmeid me neist sadadest üles ärgates mäletame? Ometi võivad olla unenäod võtmeks iseenda paremaks mõistmiseks.

Karen Silverstein, raamatu «Journey of an Apprentice Dreamer» autor ütleb, et unenäod võivad olla meie alateadvuse viisiks panna meid lahendamata probleemidele tähelepanu tõmbama. «Me peaksime alati küsima küsimusi ja minema asjaga sügavuti,» vahendab LiveStrong Silversteini sõnu. «Me saame kasutada oma unenägusid, et teha praegu oma eludes paremaid valikuid.»

Sel nädalal vaatleme iga päev levinud unenägude tähendusi ning ekspertide tõlgenduste abiga saad ehk jälile, mida su öised seiklused sulle päevasündmuste kohta öelda püüavad.

Sa näed unes seksi

Unes ei ole seks seotud füüsilise suhtega, mida sa tahaksid, vaid hoopis psühholoogilise liiduga, mida sa igatsed, ütleb Loewenberg. Kui naine näeb unes, et seksib tundmatu mehega, võib see tähendada, et ta igatseb mehelikke omadusi ning püüab leida viise, kuidas neid oma igapäevaellu ja enda käitumisse rakendada. Seks kolleegiga ei tähenda, et sa ihaldaksid antud inimest, vaid pigem sinu imetlust tema tööalaste oskuste vastu.

Õppetund: seksiunenägu ütleb sulle, et kui sa leiad viisi, kuidas oma unenäokallima parimat iseloomuomadust enda puhul rakendada, avab see sulle uusi teid ja võimalusi.

Tagasi üles