Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Postimees 160 Juubeli puhul loe seda lugu tasuta!

Postimehe nädalahoroskoop 12.-18. august

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
FOTO: StockSnap / CC0 Licence

Milline tõotab tulla sinu nädal?

Jäär

21. märts – 19. aprill

Töiste ja koduste teemade vahel on raske tasakaalu saavutada. Võid tunda, et mõlemal pool nõutakse sinult rohkem, kui oled suuteline andma. Proovi võtta võimalikult palju aega selleks, et tegeleda hobidega, arendada end just nende teemadega seoses, mis hingetoitu pakuvad. Läbisaamine lastega on hea.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Sobiv aeg koduste asjade pikemaajaliseks planeerimiseks ja ümber korraldamiseks. Vajadusel annab pereliikmetega rääkida rahast ja kinnisvaraasjade korraldamisest. Ka sujub koostöö äripartneritega ja ühisvara teemade arutamine. Rahalisi tehinguid ära aga sõprade õhutusel küll ette võta.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Suudad hästi süveneda, vajadusel ka igavat infot pähe tuupida või mingi tüütu kirjatöö lõpule viia. Nädal sobib ka tähtsate ja tõsiste vestluste pidamiseks armsamaga või õdede-vendadega. Sassis suhted annab hea tahtmise korral rahulikult sirgeks rääkida. Suuremate ostude sooritamiseks pole aeg soodne.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Armuasjad on sulle nüüd hästi tähtsad, ent nendega seoses võivad esile kerkida alateadlikud hirmud. Võid tunda end ebakindlalt ning seetõttu liiga palju kallima külge klammerduda ja põhjuseta armukadetseda. Väljenda julgelt oma tundeid, ent proovi hoiduda armsama kontrollimisest, see tundub talle ahistav.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Päikese ja Saturni trigoon annab kindlustunnet ja sisemist tasakaalu. Mõistad, kes sa oled ja mida elult tahad. Võta aega selleks, et keskenduda rahulikult hobidega tegelemisele. Aeg sobib suurepäraselt selleks, et tihendada suhtlust lastega ja ühtlasi suurendada enda autoriteeti nende silmis.

Neitsi

23. august – 22. september

Võid tunda, et asjad ei edene soovitud kiirusega. Oled ehk pisut hajameelne, kipud unustama nii isiklikke asju kui ka kokkulepitud kohtumisi. Armsama lähedalolu on sulle vägagi tähtis ja romantikavajadus suur, ent sul on raske enda soove ja ootusi sõnadesse panna, nii ei pruugi ta sind õigesti mõista.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Kindlustunde annab kuulumine mõttekaaslasi ühendavasse rühma, olgu see siis lihtsalt sõpruskond või ametlik organisatsioon. Tööl kipud olema vaidlushimuline, kriitilisi märkusi võid aga liiga isiklikult võtta. Pole välistatud, et kolleegi või ülemuse vastu tekivad su südames salamisi õrnemad tunded.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Töö ja rahaasjade korraldamiseks ja pikemaajaliseks planeerimiseks sobiv aeg. Näed oma võimalusi realistlikult, suudad kavandada tegevust niimoodi, et see tulevikus kindlat ja pidevat sissetulekut tooma hakkab. Parem on, kui hoidud teravate märkuste pildumisest sugulaste või naabrite suunas.

Ambur

22. november – 21. detsember

Sinu kaks jalga on nüüd kindlalt maas. Suudad end hästi distsiplineerida, vajadusel saad hakkama töödega, mis nõuavad aega ja kannatust. Hea aeg õpingute või reisi planeerimiseks. Äriasjus aga tasuks pigem tagaplaanile hoida ja tugevate emotsioonide ajel tehingute tegemisest hoiduda.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Veenuse ja Pluuto opositsiooni mõju all on armuasjad elulise tähtsusega. Tugevad kired möllavad, ent kindlustunne puudub. Tahaksid, et su kallim eluks ajaks sinu kõrvale jääks ja kellegi teise poole isegi ei vaataks, ent seda ei ole võimalik garanteerida. Proovi püsida praeguses hetkes.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Hea on olla, kui sind ümbritsevad ammused sõbrad ja armastatud inimene on kindlalt sinu kõrval. Proovi veeta palju aega oma kallite seltsis, ära lase tööga seotud teemadel või mingitel ammustel muredel meelerahu häirida. Tervise seisukohast on väga oluline saada aru negatiivsete emotsioonide tagamaadest.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Hea ja stabiilne nädal töises plaanis. Jagub nii keskendumisvõimet kui ka kohusetunnet, suudad lõpule viia needki tööd, mis on varem pooleli jäänud just seetõttu, et nende tegemine on igav. Nii armu- kui ka sõprussuhteis võib ette tulla ülemäärast emotsioonitsemist või tunnetega manipuleerimist.

Tagasi üles