Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Tähelepanu: nende ametite esindajad petavad suurema tõenäosusega

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
FOTO: Pexels / CC0 Licence

Tuleb välja, et loomingulised inimesed on valmis suurema tõenäosusega petma kui vähemloomingulised, ja et inimesed, kelle amet nõuab kunstioskusi, arvatakse olevat tõenäolisemalt ka altid afääridele.

Kohtingusait Victoria Milan, mis keskendub just afääride loomisele, viis kasutajate hulgas läbi küsitluse, vahendab Female First. Selgus, et 86 protsenti kasutajatest uskus just loomingulisuse olevat üheks oluliseks eelduseks, kuidas inimesest petja saab. 70 protsenti kinnitas, et on flirtinud või petnud just loomingulise eriala inimesega.

Usutakse, et loomingulised inimesed on loomult isekamad, mistõttu nad abieluvoodist ka kaugemale triivivad. Teiseks inspireerivad neid inimesed, kes pole vaid nende partnerid ning tunnevad sageli vajadust uute värskete kogemuste järele. Loomingulised inimesed eelistavad elada oma reeglite järgi.

Arvatakse ka, et loomingulised inimesed on ligitõmbavamad, kuna nad näevad maailma põnevamalt, erinevalt inimestest, kelle jaoks on kõik must ja valge. See värskendav suhtumine asjadesse võib olla väga paeluv.

Loominguliseks peetakse järgmisi erialasid: arhitektuur (26 protsenti), disain (20 protsenti), kirjutamine (14 protsenti), turundus (13 protsenti) ja fotograafia (10 protsenti). Ja kuigi ka skulptoreid peetakse loomingulisteks, on nende hulgas kõige vähem petjaid.

Tagasi üles