Galerii: moeblogijate kirbuturul läksid kaubaks trendifiltri läbinud rõivad

Möödunud nädalavahetusel toimus viies #BLOGGERSMARKETi kirbuturg, mille asukohaks oli seekord disainipood Tali.

Populaarne blogijate kirbuturusari on aset leidnud alates aastast 2014 ja toob moesõprade ette ühenduse #BLOGGERSMARKET alla koondunud blogijate garderoobide parimad palad, toetades seejuures taaskasutuse põhimõtet ning andes ürituse külastajatele võimaluse soetada vähekantud trendinoppeid taskukohase hinnaga.

Pühapäevasel üritusel avasid ostlejatele oma garderoobid ühenduse #BLOGGERSMARKET alla koondunud moe-, ilu- ja elustiiliblogijad: Aljona Eesmaa, Anna Elisabeth Kaljuvee, Britta Talving, Helene Vetik, Liina Ütt, Lucine Ayanian ning Mari-Liis Suvi.

«Meil on ääretult hea meel näha, et kirbuturg on jätkuvalt populaarne ning see annab kindlasti põhjust seesuguseid üritusi ka tulevikus teha,» kommenteerib Liina Ütt. «#BLOGGERSMARKETi tugev ja üksteist toetav tiim on suureks inspiratsiooniks ka meile endile ning just see võimaldabki meil kirbuturgu niivõrd edukalt korraldada,» lisab ta.

#BLOGGERSMARKETi kirbuturusarja ajendiks on soov toetada taaskasutust, suunata garderoobides seisma jäänud rõivad ja aksessuaarid uuele ringile ning anda blogijatele võimalus oma lugejatega kohtumiseks.