Reedel avab uksed kevadmess Ilu Sõnum 2017

Ilumess 2014.

FOTO: Erlend Štaub

Üks, mis siin kohati ebakindlas maailmas alati püsima jääb, on naiste soov kaunis välja näha. Eriti just kevadel, kui päike kõrgemalt käima hakkab ja loodus tärkab. Täna, 12. mail kell 12.00 antakse Eesti Näituste messikeskuses stardipauk kevadisele ilumessile.

Kevadine ilumess toimub sel aastal juba kolmandat korda ja toob messihallidesse kokku ligi 200 firmat nii Eestist kui välisriikidest.

Reedel, 12. mail valitakse Tradehouse ning ajakirja Anne ja Stiil poolt Eestimaa kaunimad juuksed, laval toimub juuksurikunsti tipptaset näitav konkurss Kuldne Pääsuke.

Peasaalis on esindatud mitmed iluravikliinikud, kus aidatakse kaasaegsel naisel oma probleemidele kiired, mugavad ja efektiivsed lahendused leida. Kosmeetikasaalist leiab sel korral palju uut ja huvitavat, esindatud on üle 50 uue sarja, protseduuri ja toote, mida kohapeal testimas mitmed tuntud naised.  

Suurt tähelepanu saab sel korral tervisekeskne mõtteviis, mis on vallutanud palju südameid ja suure osa messihallist. Messi partooniks on sel korral Kadri-Ly Miil, noor naine ja ema, kes hiljuti seljatanud raske haiguse- nahavähi. Me elame ajal, kus vajame enda ümber positiivseid lugusid. Kadri-Ly on valmis messikülastajate silmi avama ja panema neid märkama inimesi ning väikestes asjades peituvat ilu enda ümber. Tema optimism ja elujaatus on nakatav, tema lugu liigutav. Kadri-Ly juhatab sisse ka Vähiravifond «Kingitud Elu» ja Hanna Korsari Ateljee poolt läbiviidava Vabariigi presidendi vastuvõtu kleitide heategevusliku oksjoni, mille tulud lähevad vähihaigete toetuseks.

Tasakaalustamaks tõsiseid teemasid on messihallis hulgaliselt kevadsuviseid kleidikollektsioone kohalikelt moeloojatelt, uhkeid ehteid ning silmatorkavaid aksessuaare. Moealal on esindatud 24 kohalikku moeloojat, kelle kollektsioonidest leiab ka kõige nõudlikum klient omale sobiva kleidi.

Emadepäeva kampaania raames, 14. mail, pääsevad kõik emad messile aga tasuta. Stendidest leiab rida just emadepäevaks ajastatud eripakkumisi ning oma emaduse humoorikaid seiku jagavad päevajuhi Zenja Fokiniga kohalikud kaunitarid.

Kevadmessi eesmärgid saavad olema aidata külastajatel saavutada elu parim vorm, olla igapäevaselt ilus ja terve, leida endale sobiv spordiharrastus, anda inspiratsiooni kevadsuviseks pidude hooajaks ning pakkuda hooajalisi moeesemeid.

Tagasi üles