«Naistejutud»: kui noorelt alustada iseseisvat elu ja kuidas saada oma erialal tegijaks?

FOTO: Dagmar Lamp

Vasakult: Andra Teede, Liisa Tagel ja Dagmar Lamp stuudios

Täna on Postimehe naisteportaali juhatajal Dagmar Lambil «Naistejuttude» podcast’is külas stsenarist, kirjanik ja luuletaja Andra Teede ning Postimehe arvamustoimetaja Liisa Tagel.

Naised räägivad sel korral töötamisest. Kui noorelt peaks või võiks töö tegemist alustama? «Ma hakkasin töö tegema hästi noorelt, sest mulle käis kohutavalt närvi laps olemine ja ma ei saanud aru, kui kaua see õudus veel kestab,» räägib Andra, kes alustas juba kooli kõrvalt suure koormusega töö tegemist.

Mida aga arvata noortest, kes kuidagi kodust välja ei koli? Liisa arvab, et iseenesest pole kodus elamises midagi halba, aga Andra usub, et nii jääb noortel väga oluline iseseisva elu saamise kogemus saamata.

Mis on õnneliku elu saladus? Kui palju ja kuidas peaks tööd tegema, et kõik oleks tasakaalus? Kuidas saada oma erialal tegijaks? Mida me oleme oma tööelu jooksul õppinud? Kas ülikooli võib minna nii, et sa ei teagi, kes sinust saab või võiks algusest peale ikka hea plaan paigas olla? Jutuajamine läheb kohati suisa tuliseks!

Eelmisi saateid saad kuulata siit!

Tagasi üles