Dave Benton: ilus maja ei tähenda veel kodu

Maris ja Dave Benton.

FOTO: SCANPIX

Laulja Dave Benton (60) ja tema abikaasa Maris (37) ostsid üheksa aastat tagasi Viimsisse maatüki ja ehitasid sinna oma perele, kus kasvavad tütred Lisa (10) ja Sissi (12), maja, millest on Dave’i jaoks saanud tõeline kodu selles parimas tähenduses, saab teada Kroonika koduerist.
 

Dave’il on olnud peale Eesti ja sünnimaa Aruba kodu ka Hollandis. «Kuid see hakkas tasapisi lagunema. Maja küll jäi, kuid tunded maja sees kadusid - kadus arusaamine, kadus mõistmine, kokkuhoid ja lõpuks ka armastus,» avaldas mees.

«On kaks erinevat sõna - maja ja kodu. See, kui sul on ilus maja, ei tähenda veel, et see on su kodu. Koduks teevad maja pisiasjad, need inimesed ja see tunne, mida siin koged! Kodus ma tunnen, et kuulun siia, tunnen armastust, arusaamist, jagamist. Samuti peab kodus olema vabadust ja privaatsust!»

Seda kõike Dave oma Marisega loodud kodus tunnebki ning peremehe silmades on peegeldumas soojus ja rahulolu - lapsed jooksevad ringi ja abikaasa puudutab meest iga kord, kui temast möödub.

Ka mehe vanemad lapsed eelmisest abielust on Dave’i uue kodu heaks kiitnud - möödunud suvel külas käies ütlesid nad: «Isa, see on täpselt see, mida sa oled alati tahtnud!». 

Tagasi üles