Naine abiellub mehega, kes päästis tema elu

Cameron ja Melissa

FOTO: CBS/XPOSUREPHOTOS.COM / Scanpix

Melissa Dohme'i endine mees ründas naist ja jättis ta surema. 20-aastast Melissat pussitati 32 korda ja ta oli peaaegu verest tühjast jooksmas, kui kiirabi ta tänavalt leidis. Kohutava algusega lugu saab õnneliku lõpu, sest üks meedikutest, kes esimesena kohale jõudis, oli Cameron Hill ja temast saab Melissa tulevane abikaasa. 

See kohutav koduvägivallajuhtum sai alguse 2011. aastal, kui Melissa oma endisest mehest lahku läks, vahendab Womensday.com.au. Järgneval aastal tunnistas naine, et mees terroriseerib teda jätkuvalt telefoni teel ja on korduvalt palunud naisel keset ööd läbi tulla, et kallistada.

Elurõõmus Melissa andis mehe survele järele ja läks tema juurde. Pärast esimest kallistust hakkas mees naist ohjeldamatult väikese noaga lööma ja politsei raporti järgi haaras ta hiljem suurema noa järele, et naist tugevamini pussitada. Robert Burton mõisteti rünnakus süüdi ja talle määrati eluaegne vanglakaristus.

FOTO: CBS/XPOSUREPHOTOS.COM / Scanpix

Vigastused katsid naise kogu keha, sealhulgas ka kaela ja nägu, aga Melissa paranes. Ta läks ülikooli ja rääkis avameelselt koduvägivallast oma kogukonnas.

Umbes aasta pärast rünnakut kohtus naine taas meedikutega, kes temaga tegelesid ja üks nende seast oli Cameron. «Me tundsime kohe seda tõmmet. Ma imetlesin seda, kui kaugele ta on nüüdseks jõudnud ja kutsusin ta kohe õhtusöögile,» rääkis Cameron. Paar plaanib abielluda selle aasta mais ning Melissa on oma jah-sõna juba öelnud.