Supermodelli kaalukaotuse taga on keeruline haigus

MANHATTAN, NY - JANUARY 18, 2016: Gigi Hadid seen leaving a rooftop photoshoot in Mid-Town Manhattan on JANUARY 18, 2017 in New York (Photo By Josiah Kamau / BuzzFoto.com) Buzz Foto LLC httpwww.buzzfoto.com 1112 Montana Ave suite 80 Santa Monica CA 90403 1 310 980 8822 1 310 691 3888 Local Caption *** Gigi Hadid

FOTO: Josiah Kamau/Josiah Kamau/BuzzFoto.com

Gigi Hadidil on olnud suurepärane aasta. Ta juhtis koos Jay Pharoahga Ameerika muusikaauhindu, kõndis Victoria’s Secreti moeetendusel ja ta nimetati aasta rahvusvaheliseks modelliks. Selgub, et selle kõrvalt vaevas supermodelli haigus, millest ta varem ei ole rääkinud.

Reeboki #NeverPerfect ehk mitte iialgi täiuslik kampaania käigus paljastas supermodell Gigi Hadid, et kaadri taga on ta kogu aeg võidelnud kilpnäärme haigusega. «Mu ainevahetus muutus see aasta drastiliselt. Mul on Hashimoto türeoidiit ehk kilpnäärmepõletik.» See on meditsiiniline seisund, kus immuunsüsteem ründab kilpnääret, mis oli ka Gigi kaalukaotuse põhjuseks, vahendab The Zoe Report.  

«Victoria’s Secreti moeetenduse ajaks olin ma juba kaks aastat tablette võtnud ja ma ei tahtnud enam rohkem kaalust alla võtta. Ma tahtsin, et mul oleksid lihased õiges kohas ja mu tagumik oleks rohkem prinkis,» selgitas modell.  

Olenemata sellest, et Gigi võitleb raske haigusega, ei ole ta kordagi sellepärast töölt puudunud. Ta lisab, et stressimaandamiseks meeldib talle lihtsalt patja karjuda ja see pidi tema jaoks ideaalselt toimima.