Eurolaulu Raadio

Just see seksipoos on maailmas enim armastatud

FOTO: Monkeybusiness Images / Panthermedia / Scanpix

Kui asi puudutab voodielu, siis on igal paaril ilmselt oma lemmiknipid ja -poosid, mille juurde ikka ja jälle tagasi tullakse. Millised seksipoosid on aga üle maailma kõige populaarsemad? 

Hiljaaegu läbi viidud uuringu käigus küsitleti üle 2000 inimese Ameerika Ühendriikidest, Suurbritanniast ning mitmelt poolt Euroopast. Vaieldamatult kõige populaarsemaks osutus koeraasend, mis on 35,1 protsendi vastanute sõnul nende lemmikpoosiks, vahendab Hello Giggles. Teisele kohale jäi misjonäripoos, mille valis enda lemmikuks 22,5 protsenti vastanutest ning kolmandal kohal ilutses 19,4 protsenti häältest saanud naine peal poos.

Kõige vähem nauditavamaks poosiks oli tulemuste põhjal aga seks laua peal, vaid 1,2 protsenti vastanutest valis selle enda lemmikuks. Teisalt oli see aga kõige populaarsem poos, mida inimesed proovida sooviksid. Ilmselgelt pole kuum seks laua peal päris nii glamuurne, kui see pealtnäha tunduda võib.

Suurem osa meestest saab uute seksipooside kohta informatsiooni pornost (53 protsenti), samas kui 43 protsenti naistest saab infot valdavalt enda kaaslase käest ning kolmandik lihtsalt internetiavarustes surfates.

Kuigi enamiku riikide lemmikpoosiks on endale esimese koha napsanud koeraasend, siis riigiti võis esineda ka mõningaid erinevusi. Holland on näiteks ainuke riik, kus kõige populaarsemaks poosiks on misjonäriasend. Ungaris ja Portugalis on lemmikuks aga hoopis jalad õlgadel poos, kus mees on peal ning naine asetab enda jalad tema õlgadele. Poolas armastatakse muude asendite kõrval kõige enam lusikapoosi. Prantsusmaal eelistatakse aga lausa voodist välja saada ja hoopis püsti seksida.