Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Noor maadleja Maarja Plaser võitis rahvusvahelistel võistlustel esikoha

Maarja Plaser FOTO: Marina Suvoroff

Noor maadluse tulevikutäht Maarja Plaser, kellest kirjutasime nädalavahetusel, kinnitas talle pandud ootusi ja tõi kõvatasemeliselt maadlusturniirilt koju kuldmedali.

Maarja võistles maadlusturniiril Rootsis, Västerases, kus toimus Mälarcupen 2016. «Esimese ringi olin vaba ning siis võitsin viis matši järjest! Tulemuseks esikoht!» rõõmustab Maarja ning selgitab, et võistlused kestsid kaks päeva, teise päeva pääses edasi võistlema vaid kümme parimat.

«Kokku sain viie matši peale 42 tehnilist punkti, ja ära andsin ainult 5,» läheb Maarja detailidesse ning lisab, et novembri lõpus ootavad ees Eesti meistrivõistlused, kus ta tahab parandada eelmise aasta viienda koha tulemust.

Oktoobris toimus Põltsamaal tüdrukute maadluslaager Johanna Kikkase, Epp Mäe ja Ahto Raska juhendamisel. «See laager andis jõudu ja vastupidavust, eriti tänu tugevatele vastastele Venemaalt, Lätist, Leedust, Norrast ja Soomest,» räägib Maarja sellest, kuidas tähtsaks turniiriks valmistus. Edasi ootab teda Kristjan Palusalu mälestusvõistlused noortele ja treenimine koduklubis Korrus3.

Kiidusõnu jagab Maarja kõigile enda toetajatele, eriti aga oma emale, kellega ta enne võistlust võtteid harjutas.

Tagasi üles
Back