Eesti Muusikaauhinnad 2020

Galerii: AollaMo moeshowl astusid üles kaunid emad oma tütardega

Õdusal sügisõhtul, 4. oktoobril Teater NO99 kaunite seinte vahel toimus AollaMo uus rõiva- ja ehtekollektsiooni esitlus. Moeetendus oli unikaalne selle poolest, et esimest korda korraldati Eestis Family‐Look‐stiilis rõivaste etendus ja seal näidati nii täiskasvanute kui ka laste moodi. 

Modellideks olid emad ja väiksed printsessid. Esimesena esines Missis Estonia 2016 Anna Tõnissaar oma tütardega ja lõpus tuli kogu pere ema ja isaga, mis ei jätnud kedagi ükskõikseks.

AollaMo kollektsioon koosneb sügavates ja pehmetes toonides elegantsetest jakkidest, naiselikest kleitidest emale ja tütrele ning kootud pehmest mohäärist kardiganidest. Lisaks pakub AollaMo käsitsi maalitud särke ka isadele ja poegadele.

FOTO: Екатерина Гридюшко и Сергей Леденёв

Family Look on stiil, mis võimaldab kõigil pereliikmetel sarnaseid ja ühtses stiilis rõivaid kanda, näidates oma kuuluvust perekonda.

Kõik AollaMo ehted on valmistatud käsitööna ning on kordumatu iseloomu ja erilise auraga. Poolvääriskividega kaunistatud ainueksemplarehted hoiavad endas looduslikku energiat.

FOTO: Екатерина Гридюшко и Сергей Леденёв

AollaMo sügistalvise ehtekollektsiooni märksõnadeks on karge loodus, jäätunud lehed ja oksad, sinine meri, pimedad pikad ööd.

Tagasi üles