Eesti disainerite tagasihoidlik plaan: me kavatseme maailma vallutada!

Kaks kolmest Craftory asutajast - Mihkel Männik (paremal) ja Martin Saar (vasakul).

FOTO: Craftory

Eestlased disainiettevõttest Craftory avasid Londonis poe ja osalevad Londoni disaininädalal. Ise ütlevad nad, et see on vaid osa tagasihoidlikust plaanist vallutada Eesti disainiga maailm.

Oma liikuvate välkpoodidega Eestis tuntust kogunud Craftory nahatöökoda avas nädalavahetusel oma esimese poe Londonis, Netil Marketil. Truuks on jäädud tuttavale kontseptsioonile - kohapeal juhendatakse külastajaid meisterdamisel, pressitakse initsiaale ja pannakse kokku osa tooteid. 

«Asume oma lemmikus Ida-Londoni rajoonis, London Fieldsi kõrval, kus iseseisev väikeettevõtlus õitseb ning kõik kohad on põnevat sööki, jooki ja kaupa täis. Kõige mõnusam kant, kus Londonis nädalavahetust veeta,» kommenteerib Craftory asutaja Mihkel Männik. 

Tuleval nädalavahetusel on Craftory oma väljapanekuga esindatud ka Londoni disaininädala raames toimuval disainimessil London Design Fair. See on disainivaldkonna aasta suursündmus, kuhu on osalema valitud üle 200 lootustandva disaineri ja brändi üle maailma. 

London Design Fair toimub 22.-25. september Londoni kesklinnas, Old Truman Brewery's. Craftory väljapanek asub T5 hallis, boksis nr J09. 

Tagasi üles