Gerry Weberi kevadkollektsioonis võidutseb noorendav roosa

FOTO: Kalev Lilleorg

Gerry Weber kutsus eile kohaliku stiilieliidi ja parimad kliendid oma Valli tänava esinduskauplusse moeõhtule. Lavale jõudsid kevadkollektsiooni pärlid, lisaks said külalised praktilisi soovitusi, kuidas üht või teist asja kanda ning mida üldse hetkemoes tasub tähele panna.

Gerry Weber pakub rõivaid, milles on lihtne esinduslik välja näha. Eksivad aga need, kes ärirõivaid igavaks peavad – uued kostüümid üllatavad põnevate materjalide ja printidega. Moekas siluett soosib nappivaid pikkusi – kukepükse ja kolmveerandvarrukaid. Samuti pole vaja ahistada end tavapäraste kombineerimisreeglitega. Näiteks pehme ja erksavärviline nahkjakk on bleiserile suurepärane alternatiiv, kleiti võib kanda pükstega ja kõige krooniks võib komplekti juurde sobitada sportlikud jalatsid. Kaasaja kiire elu ja paindlik elustiil annab tooni ka moepildis.

FOTO: Kalev Lilleorg

Kevadmoes tõusevad esile pehmed pastelltoonid, kuid näeb ka erksamaid värvisähvatusi. Mustast tasuks aga hoiduda, seda asendab tumesinine. Veelgi moodsam on aga must hoopis valgega asendada, sest uus must on tänavu valge!

«Gerry Weberi selle kevade kollektsioonides on palju mahedaid toone, mille õigest ilust saab aru alles selga proovides. Uskuge, roosa paneb tõepoolest näo särama ja muudab hetkega nooremaks,» ütleb Gerry Weber Eesti juht Piret Ruubel. «Valge on värske ja särav, seda tooni ei tohiks kindlasti karta!»

FOTO: Kalev Lilleorg

«Gerry Weber üllatas mind oma tütarlapseliku stiiliga – paned pastelse kostüümi selga ja kohe tekkis kevade tunne!» rõõmustas bändi La La Ladies laulja Kethi Uibomägi, kes Gerry Weberi show’s ise modellina lavale astus.

«See oli minu jaoks esimene kord catwalk’i teha, eks modellid andsid häid näpunäiteid ka. Kuid õnneks siis, nii kui lavale astusin, oli kohe selline hea vibe, inimesed elasid kaasa, kõik toimis.» Uued trendid ja toonid võttis Kethi väga hästi vastu. «Avastasin, et mulle sobib suurepäraselt pastelse roosa ja beeži miks. Ma poleks ise sellised asju kunagi osanud kokku panna.»

FOTO: Kalev Lilleorg

Etenduses astusid profimodellide ja Kethi kõrval lavale ka kaupluse oma töötajad. Moodsad rõivad pole vaid noorte ja saledate privileeg – igas eas ja kaalus naine võib kaunis välja näha ning just selles osas on Gerry Weberi, Taifuni ja Samooni kollektsioonid tugevad. Skaala ulatub 36st 54ni ja lõiked istuvad ideaalselt kõigi suuruste puhul. Laval esitletud rõivaid täiendavad kingad kannavad samuti Gerry Weberi kaubamärki, Eestis leiab need ABC Kinga valikust.

FOTO: Kalev Lilleorg

Külaliste hulgas oli palju värvikaid persoone, näiteks muusik Merle Lilje, raadiohääl Allan Roosileht, Mulli loovpaar Beatrice ja Ed, stiilsed äridaamid Kätlin Maran ja Marju Niin.