Mida mu unenägu tähendab?

FOTO: Phovoir / Scanpix

Iga inimene on näinud omapäraseid ja vahel ka veidraid unenägusid ning mõelnud, mida üks või teine neist tähendada võiks. Siin on mõned ülestähendused. 

Nägid unes, et:

•          petsid oma partnerit või tema pettis sind

           Tähendus: ära muretse, see unenägu ei viita sellele, et partner on sind päriselus petnud. Miski on teie suhtes muutunud viiendaks rattaks, selleks võib olla töö, lapsed, hobi või midagi muud.

•         jäid pimedaks

            Tähendus: kas oled üritanud mõnda probleemi oma elus vältida? Võib-olla oleks aeg silmad avada ja muredele vastu astuda.

•          olid klassiruumis

            Tähendus: klassiruumis olemine võib viidata sellele, et sul oleks paras aeg saada milleski üks korralik õppetund. Kui näed unes, et hilined koolitundi, võib see tähendada, et kardad olulisest võimalusest ilma jääda.

•         olid arsti juures

            Tähendus: kellelegi ei meeldi arsti juures käia, ei unes ega ilmsi. Aga sellel unenäol võib olla oluline tähendus. Võib-olla viitab see sellele, et sul oleks aeg end vaimselt või füüsiliselt veidike parandada.

•          lendasid

            Tähendus: paljud inimesed on seda unes näinud, aga mida see tähendab? Lendamisel on positiivne tähendus, see näitab, et oled oma kaaslastest kõrgemale tõusnud. Võib-olla said hiljuti ametikõrgendust või oled tõeliselt imelises armusuhtes – sellised asjad võivad tekitada tunde, et lendad.

•         tõeliselt suurt ämblikku

            Tähendus: ka ämblike unes nägemine on üsna tavaline ja võib sageli ootamatult üles äratada. Ämblikud koovad valede võrku ja see võib tähendada, et keegi pole sinuga päris aus olnud.

•         olid rase

            Tähendus: ära kiirusta apteeki rasedustesti järele! Raseduse unes nägemine võib tähendada, et sa sünnitad oma ellu midagi uut ja huvitavat – midagi, mis vajab palju armastust, tähelepanu ja pühendumist.

•          olid avalikus kohas alasti

            Tähendus: teiste ees alastiolek tähendab, et sa pole millekski valmis – olgu see siis oluline ettekanne, keeruline ülesanne või töövestlus. Võta seda unenägu kui vihjet, et peaksid end kokku võtma ja ette valmistama.

•          üritasid kedagi tappa

            Tähendus: ära muretse, see unenägu ei tähenda, et sul oleks alateadlikult sünged mõtted. See unenägu tähendab seda, et pead oma elus mingi mürgise asja lõpetama.

•          abiellusid

            Tähendus: abielu sümboliseerib kõige kõrgemat liitu. Pulmade unes nägemine võib tähendada, et sa pead oma elus astuma olulise sammu pühendumise poole – kuigi see ei pruugi tähendada, et sa pühendud teisele inimesele.

Allikas: Your Tango

Tagasi üles