Lõuna-Eesti suurimat moeüritust juhib Uku Suviste

FOTO: Tasku

Tasku keskuses toimub järgmisel reedel Lõuna-Eesti suurim moeüritus Fashion Meets Dance, mis üllatab seekord tantsukunsti ja tipptasemel pesumoe ahvatleva kooslusega. Näeme Kriss Sooniku esimest moeetendust Tartus ning Vanemuise balletitrupi etteasteid. 

Glamuurset õhtut juhib Uku Suviste ja põnevaid elamusi pakkuva moereede juhatab sisse Tasku keskuse kevadsuvist moeparemikku tutvustav etendus, mille stilistika on teinud Katrin Kirsipuu. Lavale jõuab üle 30 trendika komplekti, mille seast leiab endale uusi kevadsuvise garderoobi lemmikuid.

Moeetendusega vahelduvad erinevas stiilis tantsunumbrid, mis on kombineeritud pilkupüüdvaks vaatemänguks, moderntantsust klassikalise balletini. Crumpime, tantsime charlestoni, käime ära varietees ning ei puudu ka kaerajaan.

Õhtu teises osas saabub ürituse tipphetk, mil esmakordselt võime Tartus näha Eesti ühe tuntuima disaineri ja 2014. aasta Eesti kõrgeima moekunsti auhinna Kuldnõel võitja Kriss Sooniku pesumoodi, mille võidukäigule oleme saanud kaasa elada mitmetes maailma juhtivates moeajakirjades.

Tasku keskus on oma kliente kostitanud igal kevadel kõrgmoe etenduse ja suurejoonelise show'ga. Varasemalt on mood kohtunud teaduse, fitnessi, roki ja stiiliga. Tänavu on moeetendusele teretulnud kõik huvilised, ainus piirang on seotud vanusega – galale pääseb alates 18. eluaastast.

Tagasi üles