Eurolaulu Raadio

Janno ja Siret Seederi sügavam suhe algas kriiside ületamisest

Siret ja Janno Seeder.

FOTO: Mihkel Maripuu / Postimees

Eesti hästi tuntud feng shui koolitajad Siret (43) ja Janno (45) Seeder võivad nii mõnegi inimese kadestama panna - sellist üksmeelt, austamist ja teineteisest hoolimist ei näe just sageli ning 23 kooselatud aasta järel on selgelt tajutav nendevaheline kehakeemia, kirjutab ajakiri Naised.

Kehakeel räägib rohkem kui sõnad: Siret keerab end nii näo kui ka kehaga kaasa poole, Janno teeb sama, mõlemad peavad omavahel ilmselgelt ladusat ja teineteist austavat dialoogi, millest kostub minevikust rääkides nostalgiat, veidi ka läbiseeditud valu, kuid veelgi rohkem lugupidamist ja armastust, kui jutujärg jõuab tänasesse päeva.

Siret ja Janno rääkisid, et nende suhtes on eri etappidel olnud neli suurt abielukriisi ning viimasel korral tundus Jannole, et naine on nagu pomm jala küljes, kes ei lase tal kõrgelt lennata, Siret ei saanud aga enam aru, kas ta on oma mehele sõber, töökaaslane või armuke.

«Siis mõistsime, et päriselt soovime ju ikkagi olla koos ja saada osa ühisest elumängust. Oleme teadlikult tegelenud enese arendamisega, mistõttu on meie suhe jõudnud palju sügavamale, kui oskasime alguses ette kujutada,» ütles Siret.