Kuus olulist unesümbolit, mida sa ei tohiks ignoreerida

FOTO: SCANPIX

Inimesed on alati mõtisklenud, mida unenäod tähendada võiks. Higher Perspective selgitab kuue olulise unes esineva sümboli tähendust ning põhjuseid, miks sa neid ei tohiks eirata.

  1. Kastid. Kui sa näed unes kaste, tähendab see tavaliselt, et sa tunned, justkui peidetaks sinu eest midagi. Tühi karp tähendab aga üldiselt pettumustunnet. Mida rohkem kaste, seda tõenäolisem on, et sul on raskusi oma emotsioonide töötlemisega ja sa pigem eelistaks need maha vaikida.
  2. Telefonid. Helisev telefon tähendab, et mingi osa sinust lõpuks ometi saab su teadvusega kontakti. See tähendab, et õige pea juhtub elus tõenäoliselt midagi olulist. Kui sa helisevat telefoni vastu ei võta, oled valinud alateadvuse saadetavate sõnumite ignoreerimise.
  3. Kuuga seotud unenäod. Unenägu, milles on peategelaseks Kuu, viitab sinu peidetud ja nähtamatule loomingulisele poolele, mis püüab vabaks murda.
  4. Teed. Tee on elutee sümboliks. Kui su unenäos on sirge, kattega tee või rada, on ilmselt hetkel su eluteegi üsna sirgejooneline. Kui rada on aga udune, auklik ja raskelt läbitav, on sul tuleviku ees hirm.
  5. Lilled. Kui sa näed unes kohe-kohe avanevat õiepunga, võid oodata peagi uusi võimalusi. Tärkavad taimed võivad näidata, et nii mõnigi seeme, mida oled külvanud, on lõpuks kanda kinnitamas ja vilja kandmas. Surnud lilled näitavad, et mingi peatükk su elus on lõppemas.
  6. Vesi. Kui su unenäod on vesised, näitab see su ambitsioone elu osas. Kui sa näed pidevalt unes ookeani, on tõenäoliselt käes aeg võtta suuremaid riske. Kui su unedes on madalad tiigid ja väikesed ojakesed, tähendab see, et mängid üle võimete.
Tagasi üles