Eurolaulu Raadio

Pimekohtingul abiellunud mees tegi kaasale imearmsa üllatuse

Armastuskiri

FOTO: SCANPIX

Eduka teleformaadi «Abielus esimesest silmapilgust» Saksa versioonis sõlmiti uue hooaja teine abielu, kui esmakohtumisel läksid paari Peter ja Jasmin. Mees üllatas oma tulevast kaasat aga romantilise kingitusega.

Nimelt oli Peter, pärast seda kui eksperdid talle kaaslase olid leidnud, iga päev kirjutanud oma tulevasele naisele kirja. Pulmapäeval andis mees kaunilt sõlmitud 22 kirja kaasale üle, öeldes, et siit saab lugeda tema mõtteid ja tundeid oma tulevasele naisele ja abielule mõeldes.

Jasmin oli taolisest žestist mõistagi pisarateni liigutatud. Kuigi mõlemad heitsid paari tundmatuga, lendas sädemeid esimesest pilgust ja ka suudlus ei lasknud end kaua oodata. «Oled imeilus! Olen nii õnnelik, et sind kohtasin,» sosistas õnnejoovastuses peig tseremoonial oma värskele abikaasale.

Saksamaal kritiseerivad paariminekusaadet konservatiivsed poliitikud, öeldes, et see teeb abielust palagani. Peteri  meelest pole aga kriitikaks alust. «Tavaabiellujate ees on meil suur eelis, nimelt on meie abielulise sobivuse paika pannud tervelt neli eksperti,» kaitses Peter saateformaadi põhimõtteid.

Kuidas Peteri ja Jasmini abielu edasi läheb, saab vaadata pühapäeviti telekanalil Sat1. Paari pilte saad vaadata siit.