Eurolaulu Raadio

Märgid, et mees on sinust tõeliselt huvitatud

FOTO: SCANPIX

Kohtad meest ja arvad, et teie vahel on säde – te saate hästi läbi ja flirdite teineteisega. Kuid kas mees on kõigest sõbralik või on ta sinust ka romantiliselt huvitatud?

Vahel on raske aru saada, mida teine inimene oma käitumisega mõtleb. Allwomenstalk toob välja selged märgid, et mees on sinust tõeliselt huvitatud:

1. Ta on pidevalt sinu läheduses

Üks kõige selgem märk, et mees on sinust huvitatud, on tema pidev kohalolek. Näed teda pidevalt erinevatel üritustel ja ta tahab sinuga palju vestelda. Kui räägid mingist peost, kuhu oled minemas, siis on suure tõenäosusega ka tema kohal.

2. Tema kehahoiak

Mehe kehakeel võib reeta palju tema soovide kohta. Kui ta seisab ja hoiab sinuga rääkides käsi puusadel või pöidlaid vööaasades, siis on see märk sellest, et ta on sinust seksuaalselt huvitatud.

3. Silmside

Paljud inimesed usuvad, et silmside näitab seda, et inimene on teisest huvitatud. Kui mees vaatab sulle vestluse ajal pidevalt silma, siis näitab see seda, et ta on sulle pühendunud kogu oma tähelepanu. See on hea märk, sest siis on ta huvitatud ainult sinust, mitte teistest inimestest enda ümber.

4. Tema naeratus

Naeratus mõjub alati positiivselt. Kui mees naeratab, siis näitab see seda, et ta on siiras ja tõeliselt naudib sinu seltskonda.

5. Füüsiline kontakt

Kas mees puudutab sind veidi, kui sinust möödub? Kui mees otsib naisega füüsilist kontakti isegi tavalise vestluse ajal, siis on see märk sellest, et ta on sinust tõeliselt huvitatud.

6. Kerge narrimine

Lasteaias räägitakse, et kui poisile meeldib tüdruk, siis võib ta teda patsist sikutada. Kuid ka täiskasvanud meestele meeldib oma silmarõõmu veidi kiusata. Tähelepanu pööramine ja väike tögamine on märk sellest, et mees on sinust kindlasti huvitatud.

7. Matkimine

Kas oled tähele pannud, et mees jäljendab sinu käitumist või kordab sinu väljendeid? Või teeb ta alateadlikult sinu liigutusi järele? See on tavaline märk, et tal on sinu vastu romantiline huvi. Seega ära pane seda jäljendamist pahaks, vaid võta seda komplimendina!