Kirev ja mitmekesine festivalimood

Kõigil suvistel festivalidel suureks trendiks saanud loomateemaline kombekas: neid sai näha nii Hard Rock Laagris, Positivusel kui ka Weekendil.

FOTO: Erlend Štaub

Paar toredat suvefestivali on veel ees ootamas. Suvelõpu inspiratsiooniks mõned stiilinäiteid Hard Rock Laagrist, Intsikurmu festivalilt, Viljandi folgilt ja Weekendilt.

Äge stiilinäide Viljandi folgilt: ilusad mustrid, värvid ja paljad varbad ei jää märkamata ning lisavad rahvamassi üldpilti kenasti särtsu!

FOTO: Madis Sinivee

Viljandi folgi esineja: ansambli Curly Strings solist Eeva Talsi on kaunilt kokku pannud kirju kleidi ja sooja andvad retuusid, käised ja tagi.

FOTO: Madis Sinivee

Vahva ja stiilne perekond Viljandi pärimusmuusika festivalil: värvid, linane pluus ja tikandid sobivad teemasse suurepäraselt.

FOTO: Jaanus Lensment

Lauljatar Laura Junson näitas ägedat stiili Intsikurmu festivalil: karvadega ääristatud jakk annab suveõhtul sooja ning moekalt roosa pea üldpildile särtsu.

FOTO: Erlend Štaub

Kirjud kleidikesed ja suured päikeseprillid Weekendi festivali rannaliival: märkamata ei jää ka kelmikad romantilist hõngu lisavad narmad.

FOTO: Ardi Truija

Klassikaline stiilinäide Weekendi festivalilt Pärnu rannast: tantsida peab olema mugav ning valge sobib rannaliivale suurepäraselt.

FOTO: Madis Sinivee

Särav ja ilus paar: esitles Hard Rock Laagri kuumuses ägedaid tätoveeringuid.

FOTO: Erlend Štaub

Tanksaapad, huvitav juuksevärv ja napid tumedad rõivad: ilus kooslus rokilaagrist.

FOTO: Erlend Štaub

Müütiliselt võluv kaunitar rokilaagris: plusspunktid imekauni soengu ja juuksevärvi eest!

FOTO: Erlend Štaub

Juulis toimunud raskemuusika festivalil Hard Rock Laager oli riiete moevärv klassikaline must, see-eest kiharaid nägi lehvimas kõikvõimalikes värvitoonides. Raske muusika austaja näitab julgelt ka mujal suureks trendiks saanud bändisärke.

Folkmuusikat pakkunud Viljandi pärimusmuusika festival paitas silma linaste ja rahvuslike motiividega rõivastega.

Raju tantsumuusikat pakkunud Weekend tõi kuuma Pärnu randa bikiinides, nappides suvistes kombekates, maikades ja lühikestes pükstes kaunitare. Rahvas tundis end mugavalt ja kõik olid valmis päikese käes klubihittide saatel kaasa hüppama.

Positivusel oli poolkohustuslik aksessuaar kunstlilledest pärg, väikeseks Positivuseks nimetatud Intsikurmu festivalil neid siiski eriti silma ei hakanud.

Kõikidel selle suve festivalidel näikse läbiv teema olevat üheosaline kirev loomakostüüm. Lehma- või tiigrikombekat kandes ei pea muretsema, mida selga panna, nii saab eriti mugavalt ja tähelepanu nautides muusika taktis kaasa rokkida. Muidugi lubavad iga festivali muretult mööda saata kaunid kerged lendlevad kleidikesed, mis kaunistatud erksate värvide, mustrite ja narmastega.

Pildid:

1. Äge stiilinäide Viljandi folgilt: ilusad mustrid, värvid ja paljad varbad ei jää märkamata ning lisavad rahvamassi üldpilti kenasti särtsu! Mehed, rohkem julgust!

2. Viljandi folgi esineja: ansambli Curly Strings solist Eeva Talsi on kaunilt kokku pannud kirju kleidi ja sooja andvad retuusid, kätised ja tagi. Eesti heitlikuks suveilmaks igati hea varustus.

3. Vahva ja stiilne perekond Viljandi pärimusmuusika festivalil: värvid, linane pluus ja tikandid sobivad teemasse suurepäraselt.

4. Lauljatar Laura Junson näitas ägedat stiili Intsikurmu festivalil: karvadega ääristatud jakk annab suveõhtul sooja ning moekalt roosa pea üldpildile särtsu.

5. Kirjud kleidikesed ja suured päikeseprillid Weekendi rannaliival: märkamata ei jää ka kelmikad romantilist hõngu lisavad narmad.

6. Klassikaline stiilinäide Pärnu rannast Weekendi ajal: tantsida peab olema mugav ning valge sobib rannaliivale suurepäraselt.

7. Särav ja ilus paar: esitles Hard Rock Laagri kuumuses ägedaid tätoveeringuid.

8. Tanksaapad, huvitav juuksevärvi lahendus ja napid tumedad rõivad: hea kooslus rokilaagrist.

9. Kõigil suvistel festivalidel trendiks saanud loomateemaline kombekas: neid sai näha nii Hard Rock Laagris, Positivusel kui ka Weekendil.

10. Müütiliselt võluv kaunitar rokilaagris: plusspunktid imekauni soengu ja juuksevärvi eest!

Tagasi üles