Bastion ja Anne & Stiil esitlevad ühiselt loodud heategevuslikku rõivakollektsiooni

Kleit Klamuur 149,90

FOTO: Bastion

Bastion ning ajakiri Anne & Stiil esitlevad täna heategevuslikku naisterõivaste erikollektsiooni  «Cropped Rose»,  mille tuludest toetatakse vähiravi toetusfondi Kingitud Elu.

Kleit Kristiina 129,90.

FOTO: Bastion

Kleit Rosalie 139,90

FOTO: Bastion

Kudum Stilika 59,90.

FOTO: Bastion

Sall Sallik 14,90.

FOTO: Bastion

Seelik Sillari 109,90.

FOTO: Bastion

Seelik Sulle 39,90.

FOTO: Bastion

Tegemist on helge ja naiseliku suverõivaste kollektsiooniga, mis on suunatud elurõõmsale ja ilu väärtustavale naisele, kes teab, et maailm on loodud nautlemiseks – seda sümboliseeribki roosiaed, mis on kollektsiooni keskseks kujundiks.

Kollektsioon pakub saabuvaks pidude hooajaks põnevat avastamist nii malbetele naistele kui ka julge stiili austajatele. Erikollektsiooni tootevalikusse kuulub viis kleiti, kolm seelikut ning alusseelik ja neli erivärvilist toppi. Samuti ei puudu ka aksessuaarid siidsallide ja roosiprosside näol, mis aitavad luua eriilmelisi naiselikult kütkestavaid rõivakomplekte.

Värvigammas domineerivad lisaks energilistele õietoonidele elujõulised rohelised lehe- ja varretoonid ning ihuvärvi tasakaalustav beež. Disainidele lisavad unikaalsust Bastioni disainerite loodud digitaalsed printmustrid.

Erikollektsioon jõuab müügile täna Bastioni kauplustesse kõikjal Eestis.

Täna Rocca Al Mare keskuse Bastioni kaupluses toimuval kollektsiooni esitlusel astuvad kõrvuti professionaalsete modellidega moelavale ka spetsiaalselt selle kollektsiooni modellide leidmiseks korraldatud modellikonkursi kolm finalisti ning naine, kelle hääletasid oma lemmikmodelliks Õhtulehe lugejad.

Kollektsiooni on kavandanud Bastioni loovtiim koostöös Anne & Stiili toimetusega. «Bastion on alati väärtustanud ilu, elurõõmu ja naiselikkust, seetõttu oli meil hea meel suunata oma senine kogemus ja ideed koostöös naisi väga hästi mõistva partneriga ühe heategevusliku kollektsiooni loomisele,» ütles Bastioni kollektsioonijuht Kaie Kaas-Ojavere.

Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruusi sõnul on see erakordne võimalus ühendada heategevuse nimel kahe tuntud kaubamärgi potentsiaal. «Anname selle kollektsiooni kaudu võimaluse toetada naisi, kes seda väga vajavad,» sõnas Tiina Kruus. 15 protsenti kollektsiooni müügikasumist annetavad Ajakirjade Kirjastus ja Bastion heategevuseks – Toivo Tänavsuu poolt oma ema Hille Tänavsuu mälestuseks loodud vähiravi toetusfondile Kingitud Elu.

Bastion presents: Anne&Stiil limited edition collection "Cropped Rose" from Baltika Group on Vimeo.

Tagasi üles