Eesti Muusikaauhinnad 2020

Vaata pilte: Tiina by Tiina Talumees kollektsioon toob kevadesse idamaised lillemustrid

Seekordses kevadsuvises Tiina by Tiina Talumees kollektsioonis hakkavad silma Jaapanist inspireeritud kirsiõiemotiivid, mis toovad meieni värske värvipuhanguna suurlinnade selle hooaja lillemustrite moetrendi. 

Esmakordselt on kollektsiooni lisandunud jahedamatel suveõhtutel asendamatud kerged mantlid. Tiina by Tiina Talumees kollektsiooni esitletakse Jõhvi Balletifestivali raames 09. mail Jõhvi Kontserdimajas.

Tiina by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe Moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse. Paljuski peegeldub siin moekunstniku enda igapäevane rõivastiil,  ühendades praktilise kantavuse ja hooaja moetrendid.

FOTO: AFP / Scanpix

«Olen selle brändi loonud tegusale edukale naisele, kes vajab rõivast, milles ta näeb hea välja terve päeva ja mis oma hinnalt on oluliselt kättesaadavam, kui erilistel hetkedel kantav kõrgmood. Nii ei pea ka endale igapäevast riietust valides loobuma Eesti oma kvaliteetse disaini eelistamisest,» rääkis Tiina Talumees, kelle sõnul kollektsiooni mudelitest saab perfektselt kokku sobitada tervikuna toimiva garderoobi.

Trendika värvide- ja mustritemängu kõrval on kollektsioonis oma koht ka klassikalistel summutatud pastelltoonidel ja ajatutel mudelitel, mis ei sõltu moetrendidest ja sobivad seega alati kanda.  Kollektsioonis on kasutatud kvaliteetseid mugavaid materjale, mis peamiselt pärinevad Itaaliast, näiteks viskoosi ja trikotaaži. Mudelite hinnad jäävad vahemikku 130-300 eurot.

FOTO: AFP / Scanpix

Tiina by Tiina Talumees kevadsuvise kollektsiooni esitlus toimub sellel aastal Jõhvi Balletifestivali raames 09. mail algusega kell 16.00 Jõhvi Kontserdimajas. «Kaunite kunstide sümbioosi täiustab veelgi meie selle aasta peaesineja Balletto Di Milano, kelle kostüümid on valminud Armani moemajas. Tiina loomingu kaunis naiselik joon haakub suurepäraselt balletti õhulisusega, pakkudes publikule nauditava vaatemängu,» tutvustas tulevat üritust Jõhvi Kontserdimaja juhataja Piia Tamm. 

Tagasi üles