Mood-Performance-Tants kogub hoogu!

FOTO: Caroline Sada

Mood-Performance-Tants (MPT) ja ühisrahastusplatvorm Hooandja kutsuvad kõiki moehuvilisi toetama moeetendust «Taurus». Anna neile hoogu juurde, et nad saaksid ühisel jõul edendada noorte panust kultuuriellu.

MPT 2015 moeetendus toimub 9. mail Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Moelava täidavad noorte disainerite kollektsioonid nii Eestist kui välismaalt. Lisaks uusimatele trendidele, saavad MPT külastajad nautida vaatemängulist lavastust, mis sisaldab endas tantsu, muusikat ning erinevaid performance etteasteid.

Hooandjate panuse abil saavad noored rentida vajalikku lisatehnikat ning katta ruumide dekoreerimiskulud. Meeskond tänab hooandjaid erinevate vahvate meenetega - jagatakse omapäraseid rinnamärke, silmailu pakkuvaid postkaarte, maitsvaid Maiasmoka maiustusi, MPT kandekotte ning puudust ei tule ka etenduse ja afterparty piletitest. 

MPT korraldamine on mittetulunduslik ning projekti peamisteks eestvedajateks on Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengid. Aita aktiivseid noori ning lükka neile hoogu juurde!

Tagasi üles