Nike

Tiina Talumees esitleb Tallinna moenädalal uut sügiskollektsiooni

Tiina by Tiina Talumees

FOTO: Viktor Koškin

25. oktoobril Salme Kultuurikeskuses toimuval Tallinn Fashion Week 2014 moeõhtul esitletakse «TIINA by Tiina Talumees» sügiskollektsiooni. Kollektsioon peegeldab moekunstniku isiklikku rõivakogemust, olles ühtaegu naiselik, praktiline ning ajatult klassikaline.

FOTO: Viktor Koškin

«TIINA by Tiina Talumees» uut sügiskollektsiooni saab esmakordselt näha 25. oktoobril Tallinna moenädala raames toimuval moeshowl. Sügiskollektsioonis kasutatud materjalid on pehmed ja soojad ning toonid ja mustrite motiivid sulanduvad pehmelt teineteisesse. 

«TIINA by Tiina Talumees» on väikeseeria bränd, mille puhul valmivad tooted erinevates suurusnumbrites. Tegu on Tiina Talumehe enda  rõivakogemusel baseeruva brändiga ehk aegade jooksul on tekkinud disaineril palju lemmikuid, mis loovad tervikliku ja toimiva riidekapi. Kollektsioonid koosnevad väga praktilistest ja palju kasutusvõimalust pakkuvatest drapeeritud jersey-kleitidest. Olles küll kergelt puudutatud hetke moetrendidest, põhineb rõivabränd «TIINA» ennekõike ajatul klassikal.

Esmakordselt on selles sügiskollektsioonis esindatud üleriided.

«Tulles vastu mitmete «TIINA» brändi austajate soovile on nüüd tootevalikus klassikaline villane mantel, mis sobib hästi kandmiseks sügisel ja ka leebematel talveilmadel,» sõnas Tiina Talumees. 

Esitlusele tulevatele kleitidele ja komplektidele lisavad sära Tiina Talumees moestuudios valminud kõrvarõngad, prossid ja poolvääriskividest valmistatud kaelakeed. 

FOTO: Viktor Koškin