Moebränd Kalle HT esindab Eestit mainekal rõivatootjate expol

FOTO: Kalle HT

Eesti meestemoe bränd Kalle HT sai kutse esindada Eestit mainekal Moskvas peetaval rõivatootjate expol CPM, kus tutvustab oma uusimat kollektsiooni pealkirjaga 1924.

Kalle HT disaineri Kalle Aasamäe sõnul jäi ta messi korraldajatele silma maikuus Jaroslavis Volga Fashion Festil. «Demonstreerisin ka seal oma puna-musta kollektsiooni 1924, mis on inspireeritud vene konstruktivismist ja inimestest nagu Vladimir Tatlin, Konstantin Melnikov, Nadezda Lamanova, Ljubov Popova ja teised. Expo korraldajate sõnul kõnetas neid minu rõivaste konkreetsus ja lihtsus,» selgitas Aasamäe. 

Tema sõnul on Moskvas esitletavas kollektsioonis olulised sirged lihtsad jooned mõningase nihestatusega. Materjalide valikusse kuuluvad linane, puuvillane ja teksariie. Kollektsiooni moodustavad pikad ja lühikesed püksid, vestid, triiksärgid, jakid ning kerged ilma voodrita mantlid. 

Varasematel aastatel on saanud kutse CPM Expole Eestist Xenia Joost ja Ülle Pohjanheimo. 

Kalle HT on eeskätt meestemoele keskendunud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Kalle HT disainer on Kalle Aasamäe, kes on töötanud ja esitlenud oma kollektsioone nii Eestis, Venemaal kui ka Lätis. Kalle HT bränd on mõeldud mehele, kes hindab mugavat, kvaliteetset ja detailides omanäolist riietust.

Tagasi üles