Galerii ja video: moegurmaanide lemmiküritus DiModa lounge'is Deja Vu

E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Möödunud reedel, 25.07, toimus lounge Deja Vu's moegurmaanide lemmiküritus DiModa, kus sel korral tutvustati AB Fashionisuvekollektsiooni «Limited Edition». 

Üritus tõi kohale palju moehuvilisi ning moe-show tõi suviselt meeletu tunde kõikide külastajate südamesse, kes seda hommikuni ka lõbusalt nautisid.

AB Fashioni puhul on tegemist modernsuse ja elegantsi kombinatsiooniga. AB Fashioni toodang on eelkõige mõeldud elegantsetele, enesekindlatele neidudele, kes naudivad mugavust ja isikupärasust.

Eestimaine suvekollektsioon «Limited Edition», mida tol õhtul kõikidele Deja Vu's viibijatele esitleti, on eksklusiivne ning tegemist on ainueksemplaridega. Külastajateni jõudis kvaliteetne materjal Itaaliast, millest noore andeka Eestist pärit professionaali Anastassija Balaki käe all on valminud kollektsioon, mida iseloomustavad minimalism ja futurism. Kollektsiooni esitluse lavastas andekas stilist Anatoli Ein.

Pärast kollektsiooni said inimesed nautida head muusikat DJ Kaido Kaasikult, mille saatel veeta lõbusalt aega heade sõpradega ja tantsida kuni varaste hommikutundideni.

Tagasi üles